Euthia: Torment of Resurrection

xxxxxxxxxo hodnoceno 113x (Seznam vlastníků)

Euthia: Torment of Resurrection - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Diea Games s.r.o.
Autoři: Markéta Bláhová
Tadeáš Spousta
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

[Lokalizace] Jak udělat full CZ Euthii

Zdar, 

Mám all in Euthii z KS od Steamforged a rád bych z toho udělal all in CZ verzi, jak nejlépe na to?

 

PS: měl jsem Legendary II z předchozího KS ale zapomněl na ten EN core v Steamforged KS a prodal ji…

Díky 

17.3.2024 15:03:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Vlastně mě zajímá zda se dá dotisknout vše svépomocí - návod, popis dovedností atd, nebo zda je nejlepší pořídit si Euthii základ CZ a zkombinovat

17.3.2024 16:57:47

Já jsem bral nynější all in a z dřívějška jsem měl CZ s figurkami. Komponenty jsem vyměnil za české a anglickou verzi základní jsem prodal. Zbyla mi all in celá česká. Nemám rád, když nejsou komponenty hry originál.

17.3.2024 18:00:13

Organizuji dotisk chybějících nebo špatně barevně dodaných materiálů a zrovna je Znovu otevřená objednávka: viz detaily.

 

Přesně pro tvůj případ si lze u mě objednat dotisk českých pravidel, referenční kartu i Hero Sheets. Ty navíc dostaneš kompletní, tj. i se schopnostmi z rozšíření. A do pravidel scénářů jsou doplněna errata z posledního update na KS. Vše přímo do textu, takže to zapadá do grafiky a nemusíš mít žádné papíry bokem.

 

Zbyly by ti pořád nějaké věci anglicky, např. karty monster a žetony schopností s jejich anglickými názvy. Ale jinak to budeš mít česky.

26.3.2024 23:03:12

Díky za info!

30.3.2024 22:28:29

Vybíráme z Bazaru

Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Válka o Prsten: Karetní hra + Proti Stínu + promo
Akt. cena: 1350 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas