Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Elder Scrolls: Betrayal of the Second Era, The  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Chip Theory Games
Autoři: Josh J. Carlson
Michael Gernes
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Gamefound

Ahojte, nejaké bližšie poznatky k prebiehajúcej kampani? Mám otázku ohľadom mapových dielikov, nie je ich tam málo? Nehrozí stereotyp keď budem striedať iba týchto pár dielikov?

28.3.2023 17:44:03

Ještě jeden dotaz pro zkušenější - objednali jste to v dolarech nebo eurech?

22.1.2024 13:38:11

@Drussbarb kdybychom měli Euro, bylo by to fajn. Nemáme, tudíž je to jedno. Banka si při stržení platby nechá nějaké procento jako "konverzní poplatek". Ale platil jsem to v Eurech.

22.1.2024 15:32:16

@Drussbarb Pokud musíš převádět měnu, tak je vždy lepší platit v měně projektu, v tomto případě v dollarech. Například all-in je za 400 USD nebo 375.86 Eur, což mi Revolut prodá za 9130,respektive 9330, tedy rozdíl 200 Kčx20%DPH. S Revolutem je dokonce lepší vyměnit eura na dollary,400 dollaru se dá koupit za 368.3 Eura, tedy vždy platit v měně projektu.

22.1.2024 20:33:44

Nevím jak to vychází, ale platil jsem v dolarech, v průměru to bylo 10x 650,- Kč za 278,- USD

22.1.2024 20:46:26

Díky všem za tipy

22.1.2024 22:11:39

Neřešil někdo stejný problém? Za 3 mesice se budu se stěhovat do baráku, který ale ještě nemá adresu. Jde během kampaně adresu změnit? 

25.1.2024 11:16:28

IN

Rozesílat budeme stejně my, takže stačí dát vědět přímo nám…

----------------------
Majitel liščí krabice

25.1.2024 11:19:03

Dával jsem to na liščí discord, ale asi je fajn dát to i sem. Jedná se o překlad příspěvku z discordu CTG, který se objevil v podstatě ve stejné podobě i v posledním updatu. Překlad ponechávám v první osobě. Omlouvám se za občasnou kostrbatost překladu.

1) HNED jakmile budeme mít pocit, že pravidla a tutoriál jsou víceméně hotová (strukturou a obsahem), pošleme je našim partnerům, kteří budou řešit překlady. Rádi bychom to stihli ještě během ledna. Stále ještě nepůjde o verzi, která by byla určena k překladu, ale pouze o verzi, ze které by se mohli hru naučit a seznámit se s termíny, mechanikami, atd.

2) Doufáme, že krátce poté budeme schopni partnerům poslat verzi všech psaných materiálů, kterou by mohli začít překládat. Doufáme, že tahle verze by mohla být hotová během února. Od tohoto okamžiku budeme muset (CTG) udržovat changelog všech změn. Proto bychom tuto část neradi uspěchali.

3) Naším cílem je dokončit všechny changelogy a kontroly veškerého obsahu během března (pro anglické soubory). Díky tomu budeme moci začít s výrobou anglické verze hry (včetně všech jazykově nezávislých komponent i pro další verze).

4) Od tohoto okamžiku bychom rádi nechali překladové týmy, aby pracovaly svým tempem (vzhledem k tomu, že se jejich počty a zdroje napříč jazyky liší) s jediným požadavkem z naší strany a to aby byly finální překlady připraveny a schváleny CTG do 1. srpna (4 měsíce od dodání podkladů), aby mohly být vydány v podobném časovém okně jako anglická verze (rozesílání je v současnosti plánováno na říjen). Jen pro jistotu - tohle datum není žádný pevný deadline, který by museli naši partneři striktně dodržet, ačkoli jim to doporučujeme. Jak někteří z vás zmiňují, překlady velkých projektů často začínají až po vydání původní jazykové verze. My bychom rádi zkoordinovali co jen půjde, abychom umožnili vydání dalších jazykových verzí současně s angličtinou. Jakmile budou překlady hotové, tak je vyrobíme. Pro některé překladatele nemusí být 4 měsíce dost času. Za nás je to OK, jen to posune doručení toho konkrétního překladu do roku 2025.

5) Pokud vše půjde podle představ, znamenalo by to, že můžeme nechat otevřený pledge manager až do července kvůli zajištění maximální aktuálnosti doručovacích adres (pozn. překl.: od té doby se zmiňovalo, že by se pledge manager nechal otevřený i po dobu gen conu, který bude začátkem srpna, poslední zprávy zase vypadají tak, že by se uzavřel před gen conem, ale během gen conu by byly předobjednávky dostupné na CTG shopu za cenu odpovídající cenám v kampani). Poté by se pledge manager uzavřel s vyhlídkou na rozesílání o 2-3 měsíce později. Jakmile dojde k uzavření PM, začneme rozesílat veškerý objednaný obsah, který nesouvisí s TES, který si podporovatelé přidali do svých pledgů. To znamená, že podporovatelé některé věci můžou dostat dřív a současně nám to zjednodušší rozesílání TES, které budeme moci zabalit jen v několika málo konfiguracích a nebude tak potřeba žádné velké přebalování balíků. V některých případech to o něco zvedne cenu doručení (což půjde na nás), ale například věci jako TMB a podobně by stejně šly ve více balících, tak proč je neposlat dříve?

25.1.2024 13:40:49

Ahojte,

nemam žiadne skusenosti s crowdfundingom, ale TES: BotSE sledujem pravidelne a dnes na LP klesla cena zakladu o 5€, Gameplay bundle o 12€ a all-in o 20€ + aj doplnky klesli o par eur. Tá cena sa ešte môže znížiť , alebo sa to vrati na pôvodnu cenu ?

Dakujem

20.2.2024 03:24:30

@mikeoldfield já všechno vidím pořád za původní ceny. Není problém v tom, že na to koukáš v eurech místo v dolarech?

20.2.2024 08:31:42

@altaon Dakujem pekne o usmernenie  :-) Máš pravdu , ja som pozeral v eurach a predtým v dolaroch. Sorry za zavadzajucu otazku :-)

20.2.2024 08:41:46

Musím říct, že když jsem pomocí překladače přelouskal aktuální update, tak su velmi rád, že jsem se zapojil do této kampaně. Opravdu se těším na hru a už vím, že litovat vložených peněz nebudu. Zvažoval jsem, že rozšířím objednávku o playmate, ale díky informacím z aktualit je jasné, že bych podložku nevyužil.

Takhle mají vypadat aktualizace.

A ještě děkuji lišce za lokalizaci.

23.2.2024 09:20:22

@IN – prosím tě, už jsou nějaké ucelenější informace o množství a lokalizaci textu v artbooku?

23.2.2024 09:52:04

IN

Mám informace, že se bude Art Book lokalizovat a že by textu mělo být minimálně, spíše obrázky (což v jejich pojetí může znamenat cokoli..:))

----------------------
Majitel liščí krabice

23.2.2024 09:54:49

Skvělé zprávy, díky! Právě jsem změnil pledge na All In a na Art Book se velice těším

14.3.2024 17:05:21

@IN @Ondra1701 Poslední info v komentářích je, že během této kampaně bude Art book pouze angicky …

Shannon_CTG

27.02.2024 17:40

The art & lore book is only in English on this campaign. It's possible language partners will want to translate it afterwards, but at this time the only translated products that are part of this campaign are the base game and Valenwood (with the Thieves Trove becoming part of the base game so it's included as well). Most of the other add-ons are language-independent, but the art & lore book is not. Apologies!

15.3.2024 06:37:54

Fúha…a ja som si ten artbook kvôli CZ jazyku prihodil. Tak nám to @IN na discorde potvrdil, že bude tiež preložený :( Asi tiež presne nevedel. Dá sa to nejako odobrať z pledgu a vymeniť za niečo iné?

15.3.2024 08:04:43

IN

Já mám tedy pořád informaci, že se překládat bude. Ještě jsme řešili, jak nastavit jazyk Artbooku a dohodli se, že bude nastaven dle jazyku hlavní hry.

----------------------
Majitel liščí krabice

15.3.2024 09:29:57

Já si ten art book přihodil už dříve, aniž bych nakonec věděl, jak moc textu tam bude. Tak doufám, že mi dorazí lokalizovaný. Do all in jsem nešel. Jedna to na mě bylo přeci jenom moc peněz a potom myslím, že nepotřebuji všechny ty kovové doplňky a neoprenovou podložku. Byť o té podložce ještě trochu uvažuji. A doufám, že ty “obyčejné” žetony budou “good enough”, abych nelitoval ušetřených peněz. :)

15.3.2024 09:37:36

U podložky pozor, je to fakt macek. Nedávno zveřejnili konečné rozměry 91.5 cm x 152.5 cm :) 

Já do ní šel v rámci All-in, případně se bude dát slušně prodat tady na bazaru, pokud bych nevyužil :) 

15.3.2024 11:34:02

IN

Mám dojem, že zrovna u podložky říkali, že rozměr stáhli pod 90cm, aby se to vešlo na evropské stoly :)

----------------------
Majitel liščí krabice

15.3.2024 12:00:06

Upresním, stiahli to na 89,5 cm :) preto nad ňou tiež uvažujem.

15.3.2024 12:54:27

Už o té podložce nepište nebo si jí koupím také. 

15.3.2024 14:15:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to jsem fakt “potřeboval” číst. Že já sem vůbec chodím… :)

edit: Nevíte, kdy se zavírá pledge manager?

15.3.2024 14:31:50 | Upraveno autorem (porovnej)

@peca August tohto roku

15.3.2024 14:40:44

Vybíráme z Bazaru

Dawn of Zeds + Rumors and Rails + New Player Blues
Dawn of Zeds + Rumors and Rails + New Player Blues
Akt. cena: 70 €
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas