Duna: Impérium - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Dire Wolf Digital
Lucky Duck Games
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra ve 2 s pravidly pro jednoho

Ahoj, zkoušel jste někdo, jestli se dají aplikovat pravidla pro jednoho hráče při hře dvou hráčů? Nevznikne tam nějaký nesmysl?
Líbí se mi, když Hagal získává body při sólo hře. Ve dvou mi Hagal přijde nudný, když s námi nesoupeří. 
 

13.4.2024 10:38:46

Ne, nezkoušel, ve dvou prostě plní roli toho, kdo zašlapává pole a dělá těžší střety. I proto mi D:I přijde ve dvou nejslabší. Sólo je určitě za mě lepší a ideálním je ve třech; ve čtyřech by mi to přišlo zas už dlouhý.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

13.4.2024 11:55:25

Včera jsem právě hrál poprvé ve čtyřech a střety v plném počtu a přetahování aliancí fakt super. Ale jak píšeš, ve dvou mi to taky přijde nejslabší, proto mě napadlo hrát ve dvou podle pravidel sóla. Nicméně zkusíme to a uvidíme. :-)

13.4.2024 12:08:51

Tak jsme včera zkusili hrát ve dvou s pravidly pro jednoho hráče. Takže jsme měli dva protivníky, se kterými jsme se přetahovali jak o aliance, tak ve střetech o body. Konečné body byly 11,9,8,8. Během hry jsme nenarazili na žádné hluché místo, kde by byl s pravidly problém. Za mě milionkrát lepší a zábavnější, než oficiální pravidla pro dva hráče. Doporučuji všem, kdo hrají ve dvou, toto vyzkoušet.

Příště zkusíme hrát pouze proti jednomu protivníkovi, jestli to nebude ještě lepší.

Duně zdar…;-)

19.4.2024 09:52:41

To je super nápad! S manželkou máme odehráno X her, sice nás to pořád hodně baví podle Hagalu pro dva hráče, ale todle může být fajn změna a zpestření. Dej pak vědět jak to šlo ješte s tím jedním botem.

23.4.2024 14:28:49

Taky jsem jednou hrál ve dvou s tím, že jsme pro třetího hráče použili pravidla rodu Hagal pro jednoho, tj. normálně jsme mu počítali body, vyměňovali suroviny za body atd. Fungovalo to dobře, dávat do hry i dalšího hráče rodu Hagal (na celkový počet 4) mi už přijde zbytečné.

23.4.2024 16:10:38

@Julias Zahráli jsme s jedním protivníkem a více mě to bavilo proti dvěma. Líbí se mi, když je mapa více obsazená a musí se více reagovat na vzniklé situace. Práce navíc to moc není, obstarávání tahů Hagal je vcelku svižné a jednoduché. Každopádně podle oficiálních pravidel pro dva už to hrát nebudeme, toto je pro nás jednoznačně zajímavější.

30.4.2024 15:53:12

Nedivím se, hra ve dvou je ze všech počtů hráčů za mě nejslabší.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

30.4.2024 15:56:44

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Void Seeders
Nemesis Void Seeders
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas