Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 369x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Video návod na hru ze všemi rozšířeními.

Není nikde na netu video návod na hru ze všemi rozšířeními? 

12.4.2024 07:37:09

Zkus prohledat YouTube, na mě třeba vyskočilo Learn to Play Spirit Island (with expansion) in 18 Minutes ( https://www.youtube.com/watch?v=3nskZ-AS_oI&ab_channel=RTFM)

Osobně byl ale doporučil začít základem, dát tam klidně 10+ her, pak přidal Trny a drápy (kvůli událostem) a až pak hromadu dalších duchů a dalších karet z Rozervané země. Nebude toho na první dobrou tolik, nebudeš přehlcen, a navíc pak třeba více oceníš ty události a další žetony a karty schopností (kterých pak je najednou trojnásobek), co do hry přibudou a zas ti tu hru obzvláštní. Mně by prostě přišla škoda začít ihned s tím vším naráz.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.4.2024 08:05:50 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash  Díky za info já pravě koupil vše + insert a jako blb vše smíchal :) A rozhodl se naučit vše najednou, ale po přečtení pravidel + nějaký ten video návod kde hrají základ. Tak jsem se do toho zamotal, a vaří mi mozek.

12.4.2024 08:18:59 | Upraveno autorem (porovnej)

@CybeRetr0 Tak si to dle symbolů na kartách zase rozděl, ti zabere 10 minut. Hlavně první partie jsou doporučený BEZ karty pohromy, ale s událostmi musíš hrát S kartou pohromy., A udělá ti to těžší i herně, nejen pravidlově… A jo, bude toho na tebe fakt hodně, proto asi obecně platí, že je nejlepší začít základ a až pak přidávat rozšíření.

A znovu: je za mě škoda to nepřidávat postupně, takhle ti i potrvá se naučit ty karty všechny, když budou ty balíčky trojnásobné, apod., ale samozřejmě to je každého věc.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.4.2024 08:31:07 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash Aha to jsem si ani nevšiml, že jsou označené tak to doma kouknu :) Díky

12.4.2024 10:42:07

@CybeRetr0 Myslím, že to je vpravo dole. Určitě to najdeš. I v pravidlech Rozervané země to je přímo napsané, protože karty z tohoto rozšíření mají tři různý symboly v závislosti na tom, co vše musí člověk znát, aby je mohl dát do hry.

Jinak to je běžný jev – myslím, že snad každá hra má karty někde označené malými čísly či symboly, aby člověk poznal, jestli to je ze základu či rozšíření…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.4.2024 12:55:15 | Upraveno autorem (porovnej)

@Jonash Tak super, měl jsi pravdu doma jsem roztřídil a byla to chvilka. Díky za tip. Deskovky hraji chvíli tak jsem tento detail přehlédl. 

12.4.2024 15:04:11

@CybeRetr0 dej pak vědět, jak se ti to líbí :) já jsem dal zatím asi 5 her a je to naprosto skvělé. Mám doma také všechna rozšíření, ale zatím jsem nerozbalil ani jedno, což je u mě zázrak, nicméně v tomto případě to dává fakt smysl přidávat vše postupně :)

12.4.2024 15:12:58

Vybíráme z Bazaru

Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Blitzkrieg! + Nippon Expansion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas