Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Scénář + Narody

Ahoj, jak vás to baví nejvíce kombinovat? 

Chtěl bych začít hrát nějaké kombinace a nevím(nenapadá mě) nejzábavnější kombinace.

Hrajete třeba tak, že dáte jeden scénář a zahrajete ho se všema duchama, pak teprve měníte? Nebo to střídavě? Je tu tak velké množství duchu, scénářů a národů, že nevím moc jak začít.

Mám all-in a odehráno mám v základu už celkem dost.

Dik

15.2.2024 19:55:25

Mam to podobne. Dle doporuceni jsem zacal na Braniborech, obtiznost 1 a projedu asi vsechny duchy nebo par a pak si to ztizim. Az uvidim jak to funguje. Budu menit mocnosti nebo kombinovat se scenari. Nebo scenare samotne. Zatim jsem rozjel trny a drapy. A za ostre tesaky prohral prvni hru na pohromy. Ale nevadi. Zitra je rozsekam!

15.2.2024 20:13:51

Já hrávám sám či s kolegou jen s národy (většinou level 2), scénáře zatím ne.

_____________________________________________
· od ledna 2024 admin sekce Novinky
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

15.2.2024 20:40:45

Scénáře mě moc neoslovily a už je nehraju,  hraju jen národy na vyšší obtížnosti sólo nebo se ženou většinou na trojkovou, nemá jednotlivé duchy tak nahrané,tak abychom vyhráli ale trochu se potrápili :-)

15.2.2024 21:05:28

Scenare nehrajeme s manzelkou ani sam. Jen mocnosti a snazime se zvysovat obtiznost a ja stridat duchy. 

15.2.2024 22:51:40

Mám za sebou stovky her a se scénáři jen pár. Přijde mi, že moc mění hru “divným směrem”. 

Mocnosti mi přijdou zajímavější.

16.2.2024 00:02:09

Já pravidelně zkouším vyhrát měsíční sólo challenge z BBG. Většinou to pro mě znamená zkusit ducha samotného a pak přidat mocnost. Teď v únorové výzvě je i scénář (viz Spirit Island Solo Challenge (February 2024) thread na BBG). Nehraju to pravidelně, ale nutí mě to zkoušet nové věci.

16.2.2024 10:39:13

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny: Železný trůn
Hra o trůny: Železný trůn
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas