Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 369x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Řeka zalitá sluncem - 2 dotazy

Ahoj,

nejsem si jistý výkladem 2 pravidel u tohoto ducha.

  1. Při hraní karet chápu, že když je odhalena možnost “obnovení 1 karty” mohu ji hrát kdykoliv (tj. nejen když je na konci řady, ale i v dalších kolech). Ale není mi jasné, jestli se můžou, když je “obnovení” na konci řady, hrát i 3 karty. Nebo musím počkat až zahraju další přítomnost a dostanu se na hraní 4 karet? Já bych řekl, že obnovím jednu schopnost a následně vybírám 3 karty, které budu v daném kole hrát.
  2. schopnost “Strženi proudem” - Vyžeňte až 3 kolonizátory/osady. Musí to být až 3 kolonizátoři nebo až 3 osady nebo může být mix (2+1 nebo 1+2)? Řekl bych, že mix ne. 

Díky moc!

14.4.2024 11:40:11

  1. Ano platí poslední uvedená hodnota počtu hraní karet, takže tři.
  2. Může to být libovolná kombinace. Takže třeba 3 osady nebo 3 kolonizátoři nebo třeba 2+1 atd. A díky tomu až to samozřejmě může být i míň než 3

14.4.2024 12:42:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Paráda, ten mix je lepší, než, co jsem hrál.

A ještě jedna otázka k schopnosti “úrodná řeka”. Asi jsem úplně mimo a něco dělám blbě. Když přeci přivolám 2 Dahany, tak se na cílovém území musí nacházet vždy 2 D nebo ne? Pokud ano, tak nechápu “nacházejí - li se nyní na cílovém ú. alespoň 2D….” Díky za objasnění…

14.4.2024 13:19:39

Sorry, už tomu rozumím. kouzlo je ve slůvku až! Kdybych přivolal 1D na území, kde by žádný nebyl, nepokračoval bych v efektu… 

14.4.2024 13:26:10

Přesně tak nebo můžeš přivolat 1 Dahana na území kde už jeden je a pokračovat, je důležité rozlišovat zda tam až je nebo není, když je, zvolíš si množství ty, když ne provádíš efekt do možného maxima.

14.4.2024 14:00:03

@Nikonov Promin, ale tohle patri do skupiny Otazky. Nikoli do Diskuze

---------------------------------
x - Everything is nothing - x

14.4.2024 15:44:33

@Block jj, vím, spletl jsem se. Jde to nějak přehodit?

14.4.2024 20:05:50

@Nikonov  priznam - nevim. Otazka spise na adminy. Ja to psal spise jako prevenci, abys vedel. Vetsina lidi to vi a tak by si se v nejake pristi diskuzi mohl dockat odpovedi az za dlouho…

---------------------------------
x - Everything is nothing - x

14.4.2024 21:06:39

Vybíráme z Bazaru

Dominion + rozsireni Pobrezi
Dominion + rozsireni Pobrezi
Akt. cena: 1299 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas