Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo 2


Dnes a zitra je posledni moznost si predobjednat pres backerkit druhe rozsireni s promo 2. Doprava a i cena kvuli soucasnemu kurzu je nic moc, ale pokud jste fandove a chcete mit i druhe promo, tak to spis levneji nepujde. (Pokud o promo nestojite, tak velmi pravdepodobne usetrite pockanim na retail verzi)
7.5.2020 20:18:35

do konce května
myslím, že to jde do konce května, ale pořád se rozhoduju jestli to brát z tama nebo z tlamagames... ty taxy jsou naprd...

15.5.2020 15:23:39

Spirit Island
PM je uz uzavreny. Ja som sa to nakoniec rozhodla vziat z KS, lebo Tlama games si nie su isti, ci sa dostanu k tomu promo balicku. A aj s tymi danami to bol rozdiel 500 czk proti sucasnej predobjednavkovej cene na tlame, takze som si povedala, ze si tolko za tych dvoch spiritov naviac som ochotna priplatit, kedze Spirit Island hravame dost casto.

A akurat som tak ulutovala, ze ma tie dane odradili to vziat este ked bezala kampan. Vzhladom k sucasnemu kurzu ma to v PM vyslo drahsie. :(

15.5.2020 16:26:00

PM
máš pravdu PM byl do 8.5.

ale na Backerkitu preorder stále jde měl by jít do konce května.

Jinak taky jsem to chtěl potvrdit dříve díval jsem se na to i půl roku zpět, teď je kurs úplně někde jinde :/ ... Hlavně mě śtve protože jsem chtěl i ty tokeny a insert... ( hlavně teda ten insert, protože to co je v core a expanzi je tragédie, kupa nevyužitého prostoru a total nám to popraskalo..)

15.5.2020 16:30:35

budu objednávat
Chcete někdo přihodit expanxi Jagged Earth a promo 2 ?
Nebo případně můžu přihodit i core + 2x expanze..

dejte vědět do soukromé zprávy

19.5.2020 13:15:35

Prodlouzeni backerkitu

Psali, ze to znova otevreli. Na jak dlouho, to je otazka. Ale se hrou do konce cervna se asi muzeme rozloucit. :(

19.5.2020 20:42:11

Kopie prispevku

Hey everyone! Just wanted to give a quick update via comments here. It's nothing major, but we are keeping the Backerkit open until the end of June so we can allow you to update addresses longer and adjust orders.

Tedy pokud se neupsali konec cervna vs konec kvetna, tak jeste chvili pujde objednavat.

21.5.2020 18:46:42

Vybíráme z Bazaru

Klub ztroskotanců
Klub ztroskotanců
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas