Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Promo 1

Dobry den, nenasla by sa dobra dusa, ktora by mi naskenovala promo 1 karty a spiritov v cz aby som si to mohol vytlacit? Dakujem

  • mam zakladnu hru aj PROMO 2 v cz
  • viem ze to je na BGG v ANJ
  • ANO VIEM, ZE SA JEDNA O DOTISKU (ktory moze/nemusi byt)
  • len pre moju osobnu potrebu nie na siernie dalej, nemusi sa to tu vycapit, aby s tym vydavatelstva, hraci a niektori ludia mali problem
15.3.2022 08:16:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vážně chceš z tohohle vinit vydavatele a ještě si tím ospravedlňovat “pád svých morálních skrupulí”? Ale notak…;-)

3.4.2022 09:31:40

No já si na Tlamě objednal hru + promo1 + promo2 - automaticky jsem to naházel do košíku a až potom jsem si všiml že promo 1 je už součást předobjednávky, chtěl jsem ho i zrušit, ale nakonec jsem se domluvil s kámošem že ho ode mě vezme. Tak asi tak, i já jsem měl 2x promo 1 aniž by to byl záměr.

3.4.2022 09:46:29

@sheva Udělali jsme to primárně proto, že nás o to docela často prosili majitelé anglické verze (nadá se k tomu rozumně dostat v angličtině). A že je někdo ochoten dát 500 Kč za něco, kde jsme oznámili, že to dotisknem, mě po pravdě dost překvapuje…

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

3.4.2022 15:02:28

@aneken  a já jsem jeden z majitelů aj verze a jsem vám moc vděčný, že jsem si mohl dokompletovat sbírku s prvním promem. Díky. :)

3.4.2022 15:28:52

Jenom zavist nic vic. Prece to nekdo nebude prodavat za dvacku protoze by sis to tak ty predstavoval. Navic bude dotisk tak nechapu tohle napadani vydavatelstvi. A jestli si z toho nekdo udelal byznys, tak je to jeho osobni moralni odpovednost. Na druhou stranu kdyz za to ty lidi ty prachy daj tak proc ne.

3.4.2022 16:56:42

@aneken Já byl z těch prom docela rozčarovanej. 13.2. jsem provedl předobjednávku Duchů ostrova včetně prom v mém “lokálním” eshopu, kde pravidelně nakupuju a znám se s majitelem. 28.2. jsem dostal informaci, že prom 1 je málo a prostě nebudou (naštěstí hra a promo 2 bylo).

Nevím, zda tam byla podmínka na objednávku do nějakého termínu, ale docela mě to zarazilo. A to jsem neměl problém za to promo 1 zaplatit těch cca 70 Kč.

Naštěstí vše dobře dopadlo, promo 1 jsem sehnal zvlášť jinde (objednal jsem ještě hned toho 28.2., kdy se vůbec nevědělo, že bude další tisk), tak mě to stálo jen nějaký ten čas navíc. Ale ze strany vydavatele mi to určitě přišlo jako podcenění situace. 

Ale nakonec se dostane i na ostatní, takže dobrý.

3.4.2022 18:17:32

@Duirin  proč si myslíš, že jde o chybu dodavatele a ne obchodu? Třeba si obchod jen zamluvil málo kusů dopředu. 

4.4.2022 18:49:54

Jako co si budeme, ani ti prodejci to se zamluvenými promo balíčky neměli úplně srovnané. 

Já jsem si třeba předobjednal na HRAS základ + Promo 1, před objednávkou jsem se ještě informoval, že to promo k objednávce fakt mají (tvrdili, že jo) a pak jeb, volá mi chachar z HRASU, že proma už dali kupcům přede mnou a jestli chci objednávku nechat bez proma a nebo zrušit. Tož jsem zrušil, objednal u Tlamy základ + promo 2 a pak to promo 1 vyšmelil tady na bazaru.

Raději jsem pustil chlup navíc, protože s dotisky nemám moc dobré zkušenosti a raději přihodit stovku, dvě teď, než to  promo za půl roku vidět na aukcích za 2k+. 

Většinou když jsem nekoupil rozšíření rovnou se základní hrou, tak jsem po pár letech ronil krvavé slzy (např. This War of Mine + Příběhy z města sutin / Carcassonne v původní grafice + jakékoliv rozšíření). Samozřejmě, nemůžu předem vědět, nakolik se mi a mojí partě bude nová hra skutečně líbit, ale v nejhorším případě se hra nebo rozšíření dají vždycky někde střelit a trochu se zahojit.

8.4.2022 22:58:24

Vybíráme z Bazaru

DOOM: Desková hra (2016) CZ
DOOM: Desková hra (2016) CZ
Akt. cena: 2399 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas