Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Playmat

Jelikož nemám momentálně hru k dispozici, rád bych si nechal poradit. Na internetu by byl k sehnání neoprenový playmat. Standardně nabízí playmat o celkové délce 120x63 cm s herní plochou pro až šest hráčů. Nicméně jsem si skoro jistý, že to ve více než čtyřech hráčích nechci a nebudu hrát. V současné nabídce mají na prodej jednu zakázkovou velikost 63x45 cm, ale zákazník neuvedl, pro kolik hráčů si to nechal dělat. Jedná se čistě o plochu pro mapové dílky, ne o plochu na karty. Byla by zde dobrá duše, která by to dokázala změřit, kolik mapových dílků by se na takovou plochu vešlo (nejsem si jistý, jakým způsobem se mapa skládá a jestli mám pravdu v tom, že co jeden mapový dílek, to jeden hráč). Případně bych ještě poprosil o info, jak velká by tedy měla být komfortně herní plocha pro čtyři hráče, respektive čtyři mapové dílky? Jednalo by se zřejmě jen o šířku mapy, jelikož výška 63 cm je myslím neměnná.

28.2.2024 20:43:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Myslím, že ti nikdo nedokáže poradit. Např. v Horizons of Spirit Island jsou menší desky ostrova než v normální hře. Není nutné zachovat velikost této komponenty.

29.2.2024 22:37:55

Vybíráme z Bazaru

Fury of Dracula EN
Fury of Dracula EN
Akt. cena: 599 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas