Duchové ostrova

xxxxxxxxxo hodnoceno 367x (Seznam vlastníků)

Duchové ostrova - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Období kolonizace
Herní kategorie: kooperativní, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box & REXhry
Greater Than Games, LLC
Lacerta
Autoři: R. Eric Reuss
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotisk?

Dobrý den, po rozhodování zda pořídit lvi chřtán a nebo duchy pro mě a přítelkyni, rozhodl jsem se pro duchy. Bohužel jsem zjistil, že jsou všude vyprodání. Byl bych rád za jakékoliv informace o tom, kdy by se měli znovu objevit na pultech. Jestli jsou to rady dní, týdnů, měsíců. Jestli počkat a nebo si pořídit lvi chřtán a duchy si dát pod stromeček. 

15.6.2022 02:07:12 | Upraveno autorem (porovnej)

 @aneken nebo @IN ti řeknou, ale víme, jak to je s dopravou, tak možná to bude až k těm Vánocům (můj tip).

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

15.6.2022 07:11:30

IN

Co já vím, tak to vypadá spíše až na Q1 2023 (dostupnost dotisku zde v ČR skladem).

----------------------
Majitel liščí krabice

15.6.2022 08:20:35

A nebo varianta bazaru zde na ZH. Prodejci často využívají těch oken mezi vyprodáním a dotiskem a hry jsou za vyšší cenu často k dispozici právě tam. I teď je tam několik kusů.

15.6.2022 10:52:29

Děkuji za rychlou odezvu. Tak si bohužel počkáme s přítelkyni do Vánoc, nebo na první q 23. :)) 

15.6.2022 14:10:53

Co? TO už je to vyprodané? :D :D :D a tolik řečí, že se takovou hru nevyplatí lokalizovat, že by se neprodala :D :D :D

EDIT: Samozřejmě to nešlo z úst Davida a kluků od Rexíků, těm všechna čest a sláva za tuto a jakoukoliv další lokalizaci :-)

15.6.2022 14:13:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Včelín
Včelín
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas