Dark Souls: The Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Dark Souls: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

wave 2


Ahoj, dostal někdo už něco z wave 2 respective z toho, co měli poslat minulý týden (3 a vice addonů)? A pokud ano, jak Vám to přišlo?
28.11.2018 08:26:40

Hm
Mne dorazil kalameet, four kings a darkroot uz tak pred dvema mesici. Takze netusim, jestli jsem soucasti teto vlny nebo nejake predchozi. Je v tom uz trosku zmatek.
___
redaktor Deskofobie

28.11.2018 08:30:49

Nic
Mě zatím nic. Mám skoro vše a zatím nemám ani track, ale co jsem pochopil tak tam byl nějaký problém, ale vše by se v tuto chvíli mělo dít. Ale neskutečně se to protahuje.

28.11.2018 08:39:02

SLovensko - tento týždeň
Tak ja som nemal žiadne informácie o mojom balíku a v pondelok ma kurier prekvapil v práci a doniesol mi moje addony. Inak pri skladaní megabosov bola horuca vode nevyhnutná bez nej by veci ako krýdla a pod. vôbec nepasovali

28.11.2018 09:01:09

Stále nic
Já zatím taky nic - mám objednané všechny mega-bossy + Darkroot exp. :/
Prý by to mělo lidem dojít dokonce příštího týdne a když ne, tak se jim má napsat přímo na support či co..tak snad to ještě přijde.

28.11.2018 14:56:35

hm
Tak jste mne troche uklidnili:) Bylo by fajn, kdyby az to nekomu dorazi, tak napsal, kdo to dorucoval. Bo to vypada, ze to jde DHLkem bez tracking a DHL u nas neni (jen DHL express a to je neco jineho). Z me zkusenosti to pak konci bud u Ceske posty nebo u PPL. Ale buh vi, tak abychom pripadne vedeli, kde se po tom ptat. Protoze zrovna PPL se s tim moc nemaze, vzkaz doma nenecha a pokud tam neni telefon, klidne to posle po par dnech zpatky:(

Jinac DarkRoot + 2 bossove byla ta predchozi wave 2. Vypada to, ze se SFG ridi politikou, cim vic penez jste nam dali, tim vic na Vas kaslem.

28.11.2018 15:05:23 | Upraveno autorem (porovnej)

het2
Tak dneska jsem dostal track z anglie, že můj balík byl zabalen a dneska odeslán. Jde to DHLkem. Tak snad se dočkáme všichni.

5.12.2018 09:57:51

D.A.M
jo ja to mam stejne (od 3.12), akorat to par dni dava status jen collected, ale teoreticky by to pry meli dorucit 11.12 tak uvidime...

6.12.2018 08:23:19

Sakra
A já pořád nic - nevíte do kdy by to mělo ještě chodit? Jako od kdy se ozvat případně podpoře..

(tak dnes přišel konečně tracking! Jsem se bál, že budu poslední v EU :D)

6.12.2018 15:56:02 | Upraveno autorem (porovnej)

je to doma

Tak dnes privezlo PPL, ten tracking mi porad psal jen "collected". Včera prisel mail od PPL a dnes dovezli, jen bacha, evidentne neuvedli u zásilek telefoni cisla. Ja do PPL pro jistotu volal, tak to tam doplnili a v poho.

S expanzemi jsem obecne spokojenej. Darkroot vypada skvele. Kalamet je nadhernej, Gaping dragon je ještě vetsi prusvih nez jsem cekal (figura pekna, ale slozit to fakt nejde). Nejlepsi v pomeru cena/vykon bude asi Aslyum/Stray Demon - je to jak mini, tak mega boss.

8.12.2018 14:50:22

SG
Tak nějak jsem doufal, že dojde vše. I SG. Poslední maily už jsem moc nečetl, ale chápu to tak, že bude ještě wave 3? Kde budou SG?

13.12.2018 19:18:38

SG

ano, vordt + tiles + sg budou ve wave 3, ale nic bližšího zatím nepsali

13.12.2018 22:40:25

Wave 2 zatím nedorazil
Ahoj.
Mě tedy zatím od základní hry nic dalšího nedorazilo.
Nemá někdo z vás taky takový problém?
podle tracku GLS mi to ukazuje delivered ale někde ve Francii 18.9.2018. psal jsem na SG asi před měsícem a bez odezvy.
Fakt to nechápu.

17.1.2019 10:28:14

Vybíráme z Bazaru

Rome & Roll (ENG)
Rome & Roll (ENG)
Akt. cena: 10 €
Končí za: 5 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas