Dark Souls: The Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Dark Souls: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nějaké informace o doručování do ČR

Zdravím Vás,
máte někdo nějakou přesnější informací o doručování Dark Souls do ČR?

2.5.2017 15:06:57

Box je tu
Tak dnes v odpoledních hodinách, jsem převzal 2x větší krabici bez výplně, když jsem to viděl říkal jsem si "Coo?" Dělaj si srandu! Po otevření, jsem našel nepoškozenou krabici a zatim ani žándá z figurek není poškozená ..... Uf.
Přeji hodně štěstí ostatním. GL HF GG

25.5.2017 19:32:47

rozbaleno
Figurky v pořádku, na krabici pár promáčklin (ignoruju, stejně bude za chvíli odrbaná), jediný defekt je, že mi chybí do páru jeden dílek na počítadlo sparků :D alias mi zbyly dva stejné protikusy. No co napíšu na support, jsem zvedavej, jestli mi to pošllou :D Prozatimě budu sparky značit nějak jinak, nebo se na to vykašlu, to si snad budeme pamatovat kolikrát jsme chcípli... ;)

26.5.2017 00:18:06

dotaz k doručení
Za mě doraženo, ještě nerozbaleno, akorát se vyskytl jediný problém. Ačkoliv jsem do Backerkitu uváděl telefon, a backerkit mě normálně kontaktuje přes email, tak u GLS jsem neměl kromě adresy uvedený žádný kontakt a kdybych nesledoval online tracking, tak ani nevím, že je hra na cestě. Navíc jsem musel volat na centrálu GLS pro kontakt na řidiče. Nerad bych aby se to opakovalo při druhé vlně doručení (popř. u jiných her). Někdo nějaké nápady co s tím? Jediné co mě napadlo, tak, že jsem k telefonu uvedl českou předvolbu. Vám ostatním přišla sms/mail s informací o doručení? Předem dík za potenciální reakce

26.5.2017 07:41:57

Kontakt
Nikdo nevolal, nic nepřišlo. Také jsem volal já na centrálu a zjišťoval kde je řidič. Já jsem tel. číslo zadával bez předvolby. Takže asi prostě hlídat, ono mnohdy i když tam číslo je, tak řidič stejně nevolá nebo nepíše.

26.5.2017 08:44:08

Telefon
To mě volal dvakrát a pak zběsile zvonil, dokud jsem opravdu nevstal :D. Takže za mě palec nahoru. Česká pošta se na nás ani nevy*ere, zatímco GLS - správný přístup.

26.5.2017 09:08:59

Yedle
Ten spark ti pošlou když napíšeš na support. Koukal jsem, že posílali i samostatnou kartu, která někomu chyběla. Jen to trvalo

26.5.2017 11:17:47

gromthar
Já věřím, že to pošlou, ale je to prostě jeden malinkej kousek plastu a přijde mi šílený takovou blbost posílat solo :) navíc mi ten spark dial přijde dost k ničemu...

Každopádně už se těším na hru.

26.5.2017 12:04:53

Prebrano
Tak jsem prave prebral poskozenou obri krabici. Vzhledem k prispevkum zde a vzhledu krabice, jsem byl pekne nervozni. Ale krabice hry dorazila neposkozena. Figurky dobre ulozene, takze ani s figurkami nebyl problem. Ted uz jen zkontrolovat veskere nalezitosti.

Kazdopadne hra kvalitou zpracovani vypada velmi dobre. A napis, ktery na me koukal po otevreni krabice, me uplne dostal. Lec je to malickost, tak pro milovnika predlohy, se ilibi i takove zapracovani detailu.

26.5.2017 12:13:00 | Upraveno autorem (porovnej)

retail
Nevíte, jestli posílají i retail verze? Už má někdo retail objednávku?

26.5.2017 13:11:42

Yedle
Tak to skládám a zjišťuji, že mam stejný problém jako Yedle. Dva stejné protikusy. Zůstali dva samci, čili ti menší, nemáš náhodou opak?

26.5.2017 17:16:01

Dam
Nene. Taky samci. Skoda :D

26.5.2017 18:02:22

Kerberus
Retail zatím nic. Dám vědět, jak to bude.

28.5.2017 20:04:01

SLOVENSKO
Tak dnes hra dorazila aj ku mne na Slovensko. Našťastie bez akéhokoľvek poškodenia a vyzerá to tak, že ani nič nechýba. TO s tým zabalením hry to tej veľkej krabice bez výplne som úplne nepochopil :D

29.5.2017 16:53:50

AmS

balík...
Začal jsem se po balíku shánět, protože od minulého pondělka ležel v Nizozemí, české GLS absolutně bez zájmu, že to není jejich věc, že se musím obrátit na holandské GLS. Ti mi pak kombinovné řeči nizozemštiny a angličtiny napsali něco ve smyslu, že balík byl poškozen, ale že už je "opraven", takže jsem trochu nervózní, ať už to znamená cokoliv. Jestli bude hra v pořádku, bude to zázrak.

29.5.2017 19:39:55

zatím čekám
Tak já stále čekám a tiše závidím těm štastnějším.

1.6.2017 22:10:03

zatím nic
Mě taky zatím nic nedorazilo :( Na backerkitu jsem stále ve statusu ANSWERED. Ptal jsem se přes formulář, přes email, přes facebook - absolutnbě bez reakce. Začínají mě štvát.
Ještě někdo kdo je v očekávání?

8.6.2017 08:03:51

Vybíráme z Bazaru

Rat Hot
Rat Hot
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 12 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas