Dark Souls: The Board Game

xxxxxxxooo hodnoceno 48x (Seznam vlastníků)

Dark Souls: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Steamforged Games Ltd.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Sledujete to někdo? Hra zafinancovaná za tři minuty a za jeden den vybráno přes půl milionu liber. Pledge vychází i s poštovným na asi 3500, ale zdá se, že obsahu bude požehnaně.
20.4.2016 18:44:56

retail SG
retail core box nebude obsahovat SG. tie budu sucastou expanzii. backeri tieto expanzie ale dostanu spolocne so zakladom.

5.5.2016 13:45:26

junik
On myslel to, že retail pledge pro obchodníky je prvních šest krabic s SG. Ne retail verze co bude běžně v obchodech.

5.5.2016 14:20:15

Retail
S ohledem na to, že to aktuálně vypadá, že běžná retail verze po KS bude stát 80 liber, si ani nedělám iluze, že bude v našich končinách v obchodech k dostání. 80 liber za základní krabici je prostě hodně.

5.5.2016 15:53:01

retail pledge
vážně jste mě dokonale zmátli....retail pledge přijde bez SG ne? i tech 6 krabic bude jen 6 základních krabic...mít to všechno za třetinu by bylo fakt krutý...

6.5.2016 07:07:27

tysek
Je to trošku zmatené. Na úvodní stránce KS kampaně je u retailu napsáno, že je to jen šest základních krabic. Jenže (údajně) retail pledgerům přišla zpráva přímo od steamforge, že k základnímu pledgi dostanou i SG. Pak se toto objevilo i v komentářích - opět od SFG.

Takže dle dostupných informací retail pledge za 200 liber skutečně obsahuje 6x to samé jako běžný pledge za 80. Je to pro obchody, které na tom mají vydělat. Dovnitř byznysu přesně nevidím, ale obchodníci samozřejmě nakupují hry za jiné ceny, než je prodávají, jinak by neměli, co žrát :)
Otázkou samozřejmě zůstává, co po retail pledgerech bude SFG požadovat za důkaz podnikání. Ale to už se řešilo v komentářích níž.

6.5.2016 10:14:01 | Upraveno autorem (porovnej)

zajímavé
no že bych ještě vytáhl z mamyk živnosťák...maloobchod tam má...

6.5.2016 12:39:44

poslední možnost
Zdravím, kampaň už sice skončila, ale hra se dá pořád předobjednat se všema bonusama za 80£. Co myslíte, vyplatí se za takovou cenu?
Odkaz na koupi: http://steamforged.com/late-pledge

24.5.2016 12:42:43

Bogy
Pokud nebude mechanika funkční, koupíš si hodně figurek za 80 + 10-15 liber za poštovné. Pokud bude mechanika funkční, pak asi neprohloupíš ;-)

25.5.2016 12:36:52

Review
No, tak to nevyznívá moc pozitivně. Začínám z toho mít nedobrý pocit.
https://youtu.be/Cs6HO50RofA

22.4.2017 19:38:38

Dice Tower
Já bych se toho nebál. V recenzi to sice má vyargumentované dobře, ale je z toho poznat, že mechanicky to funguje. Problém má právě s tím, že deskovka jde ve šlépějích videohry, která vás občas přivádí k šílenství tím, jak musíte nepřátele zabíjet stále dokola, jak je občas neférově těžká a nakonec vám dá odměny, které nechcete. Pokud máte z nějakého (mně poměrně nepochopitelného) důvodu rádi Dark Souls, i z recenze cítím, že deskovka to zachycuje dobře. Hlavně ty souboje s bossy vypadají skvěle.

EDIT: Další rozpačitá recenze: http://www.polygon.com/2017/4/21/15382634/dark-souls-the-board-game-review

22.4.2017 23:42:43 | Upraveno autorem (porovnej)

polygon
http://www.polygon.com/2017/4/21/15382634/dark-souls-the-board-game-review

Na polygonu se jim to taky moc nezdálo.

25.4.2017 22:00:25

recenzie
ta hra je jednoznacne dobra len pre tych, co hrali hru na konzolach ci PC, pretoze su fanusikmi, ale ako samostatna hra to nema moc dobre hodnotenia.

25.4.2017 22:07:54

gameplay
Koukal jsem dnes večer na live stream gameplaye. A hry se nemůžu dočkat. Ano je to dlouhý a může se to táhnout (hlavně při prvních pokusech), ale týpky to bavilo hrát a mě bavilo se na to dívat. Ve čtyřech umřeli jednou těsně před prvním bossem a proto se rychle naexpili v jednodušších místnostech a šli na bosse. Toho dali na první pokus. Takže až tak přehnaně těžký to není.
Spousta lidí tomu vyčítá, že jsou ve hře kostky a je to o náhodě jako třeba Tom Vasel, který miluje Descent nebo Arcadia Quest, které jsou přesně o tom. Což mi přijde trošku pokrytecký.
Hra by měla brzo přijít, tak uvidíme sami, ale rozhodně nejsem zbytečně pesimistický, naopak :)

25.4.2017 23:07:54

Těším se
Taky se těším a já zrovna kostky mám rád. Pokud jste slabí, tak vám dávají šanci, pokud silní, tak zase je tu šance, že minete. Ke hře to rozhodně patří.

26.4.2017 00:00:59

Vybíráme z Bazaru

Dead of Winter: A Crossroads Game ENG
Dead of Winter: A Crossroads Game ENG
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas