Castles of Burgundy: Special Edition

xxxxxxxxxx hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Castles of Burgundy: Special Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alea
Awaken Realms
Ravensburger
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Uložení v krabici

Snažila jsem se na youtube najít jak uložit akrylove dílky do jedné krabice. Našla jsem jen videa, kde maji mix karton a akryl a nebo jenom karton. Podařilo se někomu naskládat vše do jedné krabice? Nedaří se mi se mi to poskládat.  Příjde mi, že ten inzert je jen na kartonové díly.

20.9.2023 10:58:48

To mi přijde, že snad bude nemožné to tam všechno narvat.

small man Tonda

20.9.2023 23:29:45

Já vyhodím ten jeden malý pořadač na kartonové hexy a udělám místo něj na akrylové. Tím by se to mělo do jedné krabice vejít. Až to bude hotové, klasicky to dám na web a postnu na socky.

Spartik
www.insertyherman.cz

21.9.2023 05:50:46

Mám jak akrylové hexy, tak žetony a vše se mi podařilo dát rozumně do krabice i s playmatem, jen je potřeba vyndat horní patro insertu, které je stejně vcelku pro hru nefunkční, takže mám kromě látkových sáčků ještě asi 4 plastové s doplňky a výrazně to zrychluje setup i úklid.

21.9.2023 06:12:37

@  MattBonnet, a neni ta neoprenova podlozka prehnuta v krabici? Tu jsem tam nezkousela dat.

@ spartik, tak to si pockam. :)

21.9.2023 09:20:22

@Ankanator playmat je srulovaný a uložený na úhlopříčku, kolem něj je pak dostatek místa na 4 plátěné vaky s hexy a zip sáčky na zbylé komponenty (mince, destičky zboží, hexy lodí, hradů a dolů, žetony pořadí hráčů, bonusové žetony apod.)

21.9.2023 14:20:20

@MattBonnet paráda toho možná také využiju. Díky za podmět!

Spartik
www.insertyherman.cz

21.9.2023 17:47:01

Tady je reboxing od Rahda i s playmatem
https://m.youtube.com/watch?v=J6UpOfeslFs
 

jinak se da na youtubu najit spousta jinych reboxingu jak s kartonovyma tak i akrylovyma hexama 

21.9.2023 18:56:15

@spartik A nebylo by lepší udělat uplně celý nový hezký organizer? :) Koukala jsem na Etsy a až na jeden z Jižní Koreje nic.. O to by asi zájem byl veliký. Jinak skladovat playmat v krabici by bylo zas ukor designu ne?

25.9.2023 18:00:15

Kartonove dilky jsem dal pryc, akrylove rozestrkal do pytliku a ty co nemaji pytlik (seda, modra, cervena, bila) jsem dal do insertu pro kartonove (ten maly cerny z horniho patra). Vinohrad dilky jsou v pytliku uplne naspod. Takhle se vleze do krabice vsechno, KROME playmatu, ale zase se tam vejde papirovy board a kdyz si s tim clovek trosku pohraje (urovnani pytliku v hornim patre) ani to nezveda krabici. So good, so far.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

26.9.2023 08:43:10

Vybíráme z Bazaru

Ovčí orchestr Ukradená nota
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas