Castles of Burgundy: Special Edition

xxxxxxxxxx hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

Castles of Burgundy: Special Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: undefined
Vydavatelé: Alea
Awaken Realms
Ravensburger
Autoři: Stefan Feld
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lak na karton

@lacko koupil jsem Tebou doporuceny lak (viz. diskuze v sekci gamefound) a pouzil ho na karton a spokojenost. Prvni jako test jsem ho pouzil na Kaskadii, kde jsem nastrikal vsechny hexy oboustranne. Hexy vypadaji lepe a pevnejsi. Chystam se jej pouzit na Zamky, jen jsem se chtel zeptat, kolik pouzivas vrstev -  staci jedna? Mas zkusenost se starnutim laku?

7.10.2023 23:09:33

@p_lichnovsky O jaký lak se jedná? 🤔

8.10.2023 00:08:40

Je to ten, ktery @lacko  doporucoval v diskuzi ve slozce gamefound - uplne na zacatku:

 
https://barvy-sprej.heureka.cz/dupli-color-prima-bezbarvy-lak-matny-sprej-400ml/#prehled/

 

Nelepi se, karton se nekrouti a dilky vypadaji lepe nez predtim, trochu jako akrylove :) Jen me napada, zda muze byt nejaky problem po case nebo jestli muze nastat po case frosting efekt.

https://www.youtube.com/watch?v=zDOcdA00rO8

 

8.10.2023 11:12:53

Myslíte, že je to potrebné, resp. myslíte, že ten kartón sa rýchlo opotrebuje?

8.10.2023 12:07:17

@chochones asi zalezi na frekvenci hrani a zda nema nekdo mastne prstiky. Kazdopadne, kdyz michas karton v pytliku, tak to brzy nebude vypadat moc pekne - zkusenost z kvedlalu - tam jsem to vyresil obaly na mince, ale mozna lak by uplne stacil.

8.10.2023 14:28:06

@p_lichnovsky Davam pro sichr dve vrstvy, ale zalezi na co se strika, imho. Na matny papir radsi dve, na neco kvalitnejsiho muze setacit i jedna, ale nezkousel jsem to. DYI karty s nim mam nastrikane cca tri roky a zatim zadne neduhy.

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

9.10.2023 21:03:56

Vybíráme z Bazaru

Zeměplocha: Semafory
Zeměplocha: Semafory
Akt. cena: 670 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas