Břink! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucrum Games
Renegade Game Studios
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Clank! Adventure party, 6 hráčů

Renegade připravuje rozšíření do Břinku, kde může hrát až 6 hráčů najednou.
Ve hře jsou další kopie artefaktů. Poklady nejsou na ploše a berou se ze společné zásoby. Přibylo pár nových efektů karet, např. výběr efekt, když karta přijde do nabídky nebo karta reakce, která po spuštění zvyšuje počet karet pro příští kolo.

Ale osobně si myslím, že hrát to v šesti bude zbytečně zdlouhavé.

https://direwolfdigital.com/news/clank-adventuring-party-designer-diary-1/
13.5.2020 09:50:08

Super!

Za mě super, nas se sejde vždy 5-6 a Břink tedy nemůžem vytáhnout :D. Ale těším se, konečně se dostane na stůl častěji.

13.5.2020 10:15:13

zajimave
Osobne bych mel taky obavy z prostoju behem hry - uz pri 4 hracich mi prijde, ze se dlouho ceka, nez se clovek dostane na tah.

Ale to je u mne asi problem vsech deckbuilderu - obecne je preferuji ve 3 (pokud nejsou ciste pro 2 jako Star a Hero Realms).

Ale ty nove karty a mechaniky, ktere tam planuji pridat nevypadaji spatne - i pro hru v mensim poctu hracu.

13.5.2020 12:22:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad?
Hm, sice to v 6 asi nikdy hrát nebudu, ale tohle rozhodně chci: lepší figurky, další barvy, nové karty do balíčku, ... teď už jen dotaz na REXhry ... bude překlad? :-)

13.5.2020 19:40:41

Adventuring Party

Na tomhle rozšíření jsou pro příznivce Břinku nejpodstatnější a nejúžasnější charaktery s rozdílnými vlastnostmi a se sadou jiných startovacích karet ke každému charakteru. To posouvá hru na další úroveň a zajišťuje mnohem větší replayabilitu. Určitě si to zaslouží českou lokalizaci asap.

25.1.2021 11:39:22

Raskarkapak - naprosto souhlasím. Jelikož mám Břink v češtině, doufám v lokalizaci. Nejde mi o větší počet hráčů, ale o rozdíl mezi postavami. Od něj čekám, jak uvádíš, přenesení hry do nového rozměru.

1.5.2021 23:57:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mansions of Madness: SE ENG + rozšíření
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas