Břink! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Lucrum Games
Renegade Game Studios
Autoři: Paul Dennen
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

bude česky! :)

Oznámení z FB RexHry

Veselé Vánoce všem! Moc děkujeme za podporu, kterou jste nám minulý rok věnovali! No a slíbili jsme vám vánoční oznámení. Tu je!;) Naší zatím největší peckou pro rok 2017 je hra Clank!. Zdaleka nejzábavnější deckbuilding, jaký jsme hráli. V roli hrdinů si jdete pro poklad do podzemí, které střeží mocný drak. Jakmile má někdo z vás dost, utíká zpět a pokud taky včas nevezmete pérka, tak si poklad neužijete, protože drak vás chytí;). Clank! je hra plná napětí, škodolibosti a zábavnosti. Kombinuje deckbuilding, pohyb po mapě, a push your luck efekt a výsledkem je to, že u téhle hry zažijete spoustu vtipných situací. Nás v REXhrách si hra podmanila a doufáme, že se bude líbit i vám;)
24.12.2016 13:55:51

Petrin
Počkej, to jako fakt? Dej prosím vědět na obchod@rexhry.cz a napravíme, pokud to není joke;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

12.12.2018 14:43:39

:o)
To je samozřejmě vtip. Doma ji ještě nemám, ale korejština sedí. Teda obráceně. Doma ji mám, a všechno v pohodě. Teda,na první i druhý pohled.
Díky kluci, že to na tyhle vánoce dopadlo. :o)

p.s. Hele .... nemohl jsem si pomoct. Ale nakousl to kubeckam.

12.12.2018 17:18:20 | Upraveno autorem (porovnej)

...
O Břinku se nežertuje. Tuším, že měli všichni Rexáci malej infarkt... mě to dokonce donutilo krabici rozbalit, jestli tam nejsou nějaký klikyháky. ;)
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

12.12.2018 17:26:54

petrin
Ale že jsme se zasmáli...

13.12.2018 01:35:22

Havelock

Omylem (dotykový displej) jsem označil předchozí Havelockův příspěvek jako nevhodný. Omlouvám se.

14.12.2018 03:52:28

Karta Skřet
Ahojte, ma byt karta Skřet z oboch stran rovnaka? Alebo je to nejaka tlacova chyba?

18.12.2018 18:13:38

regressiv
Má taková být, protože je jenom jedna, a nikdy se s ničím nemíchá.

18.12.2018 18:57:10

Vybíráme z Bazaru

Zen garden
Zen garden
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas