Brass: Birmingham

xxxxxxxxxo hodnoceno 385x (Seznam vlastníků)

Brass: Birmingham - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Vlaky, Novověk
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Gavan Brown
Martin Wallace
Matt Tolman
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Taktiky

Máte nejakú oblúbenú taktiku? V tejto hre sa dá hrať asi úplne na všetko. Staviate vobec bavlnu prvej úrovne? Ja mám v oblube napr. stavat bavlnu az od tretej úrovne a 1. a 2. úroven odstranujem akciou rozvoj. Podelte sa o svoje tipy a triky..
12.12.2019 17:39:49

@CyberQ Já hraju na krabice skoro vždycky, protože jsou jednoduché :-D. Nutno říct, že ve hrách ne vždycky vyhrávám. Párkrát se u nás postavila i nejvyšší krabice. Podle mě je trik v tom každou druhou přeskočit, protože body dávají vždycky ob jednu.

2.10.2022 21:36:50

Taky hrajeme nejvíc ve dvou aneb je to naše nejoblíbenější euro. A už jsme se dostali i nad 220…

2.10.2022 22:16:24

Jestli se nepletu, tak keramika se neboří mezi fázemi. Mělo by to být na historickém základu, kdy keramičky neprošli změnou vrámci tohoto období.

 Kdyžtak mě opravte.

3.10.2022 11:46:23

@Elmarto máš nějaký zdroj proč by se nebořila? Já to v pravidlech nenašel. Keramika 1 se podle mě musí zbořit, jinak je to šíleně velké množství bodů.

3.10.2022 12:08:24

@Elmarto tu ide o to ze je zastarana technologia na vyrobu a nie keramika samotna. Keby pouzijeme tvoju logiku tak mi moc nevydchadza ako by keramika mala vydrzat dlhsie ako uhlie alebo ocel. 
Vsetko co je lvl1 je po veku kanalov zastarana technologia preto sa to odstranuje.

3.10.2022 13:17:10

Tak jsem prolétl pravidla a pamatovál jsem si to špatně.

 Vztahuje se to k pravidlu o stavbě první úrovně po konci období kanálů. Bourání funguje na vše první úrovně.

4.10.2022 14:54:42

@Elmarto Keramička úrovně jedna se po fázi kanálů odstraňuje. To, co jsi měl asi na mysli (ohledně historie), tak keramičku úrovně jedna lze (jako jediný průmysl) vybudovat i ve fázi železnic.

4.10.2022 15:56:59

@Ereboro Přesně tak. Popletl jsem to.

4.10.2022 16:08:47

Vybíráme z Bazaru

Insert FS Hrdina v Kotsce
Insert FS Hrdina v Kotsce
Akt. cena: 125 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas