Bloodborne: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 104x (Seznam vlastníků)

Bloodborne: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric M. Lang
Michael Shinall
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Jak to, ze tu jeste neni vlakno na dojmy ze hry a preklady? :-D Nicmene mam za sebou dva prvni scenare a hra predcila ocekavani. Presne takhle si predstavuju prevod pocitacove hry do deskove podoby. Jako by to ani nebyl CMoN....
12.2.2021 13:21:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj, ja hlupak som dropol early bird a teraz zhanam z bgg blood moon pledge. Chcem sa spytat, ci by stacilo pockat na cestinu (s aj problem nemam) a ci bude stacit zakladny pledge bez rozsirreni. Vdaka za odpoved.

23.4.2021 11:57:49

Ještě jsem se ke koupi nerozhodl. Myslíte, že mi hra má co dát, když mám Descent, Dark souls a Pána prstenů? Vím, že je to divná otázka, ale ta cena není zas tak nízká, abych koupil hru do poličky ….. dík za názory.

 

Jo a asi vzhledem k tématu budu hrát často solo.

30.6.2021 19:04:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Na solo je imho BB nejlepsi ze vsech her, cos napsal (pokud nehrajes descenta s appkou)

30.6.2021 22:11:17 | Upraveno autorem (porovnej)

@Esorimmer Hlavně to jsou trochu jiné hry. Descent i PP (DS neznám) jsou více postavené na příběhovém narativu. Tady to je o poznání akčnější. Příběh i kampaň jsou tu taky, ale těžiště hry je víc v mechanikách a variabilitě, než v příběhu.

1.7.2021 10:05:00

@Esorimmer Za mě jsou to zcela úplně jiné hry. Sólo úplně v pohodě. Descent a Lotr jsou hry, co chci hrát ve více hráčích, v sólu ne, ale u této hry je to jinak. Jsou tu jiné mechaniky, jiný důraz na příběh, styl hraní je jiný. Takže si myslím, že pokud vás téma baví, tak budete spokojen. Hodně tam cítím ten přenos z digitální hry na deskovou, co se týče těch útoků, a to myslím jako pozitivum. Negativum jsou pak pravidla, ty jsou hodně na divoko. Kdyby vás cokoliv mátlo, tak se tu ptejte.

2.7.2021 09:35:14

@anathreius: zní to dobře, dobrý týmový souboják může být to co tu hru udělá skvělou. No ještě budu muset trochu rozdejchat tu cenu, ale asi stejně neodolám :-) .

3.7.2021 08:43:21

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Marvel champions The Mad Titan's Shadow velke rozs
Akt. cena: 780 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas