Běsnění Drákuly

xxxxxxxxoo hodnoceno 139x (Seznam vlastníků)

Běsnění Drákuly - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Frank Brooks
Kevin Wilson
Stephen Hand
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DracTrac

Ahojte, mozno poznate android aplikaciu DracTrac. Nejaky cas v nej bola podpora len zakladnych pravidiel + moznost pridat doupe (lair). Aktualne je dostupna verzia s pokrocilymi pravidlami (teda aj karty moci) + je tam zapracovana aj ceska lokalizacia. Skuste.
23.8.2020 11:14:56

Zkrátí to nějak herní dobu?
Hra mě dlouho laká, ale manželka by asi neskousla herní dobu :).

23.8.2020 14:41:21

Herní doba

Herní doba není nic hrozného, většinou kolem dvou hodin

23.8.2020 19:12:58

A co ta apka

Umí ?

23.8.2020 19:37:39

O com to je
Popis priamo z aplikacie:
"Tato aplikace je navržená, aby zkrátila čas potřebný pro Drákulovo vyhodnocení, zda se lovec nachází v lokaci na jeho Cestě a taky na zaznamenání, jaká střetnutí uložil do jednotlivých úkrytů."
V skratke je to teda pomocka pre hraca hrajuceho za Drakulu (ako hovori aj nazov - tracking Drakulovho pohybu). Ja osobne som ju pouzival aj vo verzii bez kariet moci, kedze hru nemam dlho a hraval som najprv zakladne pravidla - upravil som si tam len xml s nazvami lokacii aby sedeli s ceskou verziou. Mne osobne to pomaha v orientacii, ake lokacie mam na ceste a ake karty stretnuti mam na nich (+ to vyhodnoti aj pripravene efekty kariet stretnuti s upirmi, ponukne len dostupne lokacie, vyhodnoti aj stav, kedy nastane chyba Drakulu...). Hrac hrajuci za Drakulu ma dost casu na zaznamenanie postupu do aplikacie, kedze lovci maju denne a nocne akcie.
Hernu dobu to tym padom skor skrati ako predlzi, urcite to ale podla mna pomaha v zorientovani sa.
Inak herna doba podla mna nie je nijako extremna a teda by som sa neobaval kvoli tomu hru neskusit (hrac hrajuci za Drakulu moze pripadne prispiet ku kratsej hernej dobe :) ).

23.8.2020 20:20:49

Vybíráme z Bazaru

The LotR: Journeys in Middle-Earth - Spreading War
The LotR: Journeys in Middle-Earth - Spreading War
Akt. cena: 2149 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas