BasketBoss - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cwali
Autoři: Corné van Moorsel
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

parodie

koukám že autoři do hry skryli i spoustu vtipu :)
moscow mumuts - asi náhoda ta podoba s chicagem bulls
nebo ty jména hráču - Sjakiel Gerille, nebo Roo Kie :D
23.11.2009 10:25:20

Paladin
Jj, pojali to docela nevazne:) Ale ja jsem byl po prvni partii hrou docela nadsen;)

23.11.2009 10:34:46

aneken
Nevíš náhodou, jestli se nechystá nějaký "Hokej Boss" či "Nějaký jiný BOSS", abych nedopadl jak s Hysteri Coachem, že po nákupu jednoho vyjde druhý, typově mi bližší :)
Jinak mě to jako pravověrného sportovce a hráče zaujalo a po přečtení recenze ještě víc....

23.11.2009 13:01:22

Hammer
No zatim o nicem nevim, ono predelat to do hokeje by asi slo:) Do fotbalu uz kvuli poctu hracu hur... Spis bych si myslel, ze zustanou u toho basketu...;)

23.11.2009 13:04:10

The Hammer
to zalezi na tom, jestli si to koupis. Pokud ano, tak to prevedou id do Hokeje.

23.11.2009 13:24:21

jména
Jarko Marič je též dobré :-))) (pro ty kdo se trochu orientují v hráčích)

23.11.2009 18:16:15

Dalsi hra
Tak jsem si BasketBosse o vikendu znovu zahral a porad se mi to dost libi. Sedlo mi o prostredim i mechanismy (mam desne rad drazebky jako je Sylla ci Modern Art a na kompu sem odehral spoustu sezon ruznych manageru online i normalne;)). Jestli ma nekdo rad sportovni prostredi, je to podle me horkej vtip:) Btw: Hraju prave za Mamuty z Moskvy a vzit si je nenecham:)

21.12.2009 12:29:26

Taky další hra
V pátek proběhly u nás dvě hry ve čtyřech lidech, je to určitě lepší než ve třech. Ještě čekám na vrchol, kdy si to rozdáme v pěti :-) Taky bojuji za moskevské mamuty, ale k výraznému úspěchu jsem je zatím teda nedovedl. Ale nevzdávám to. Aneken - kolik bodů měl u vás první hráč po celkovém konečném součtu? U nás se dostal na slušných 59 bodů.
Jinak souhlasím, že nejlepší na této hře je dražba, kdy se snaží někteří manažeři uměle vyšponovat cenu hráče nahoru a nakonec z dražby všichni odstoupí - nebohý "provokatér" si musí hráče koupit i když se mu moc nehodí :-)

21.12.2009 17:22:50

sport a hry
Dobře pánové! Jen chvalte, brzy bych měl mít možnost si tuto hru vyzkoušet, takže už se těším. Sport já můžu v jakékoli podobě. I když basketbal při mém vzrůstu.... ale tak na rozehrávače by to snad stačilo :)

21.12.2009 18:12:18

P-A-R-Á-D-A
Tak jsme ji právě otestovali a zanechala v nás, ve všech čtyřech hráčích opravdu hluboký dojem :) Byla to sice teprve seznamovací partie, takže jsme třeba málem zapomněli po 6 kole započítat aktuální bodovou sílu a občas jsme trochu tápali, ale pro nás, jako sportovce tělem i duší je to parádní manažer...
Nakonec nás zcela nečekaně rozdrtil ten nejmladší manažer - špunt - hrající za Lamy z Limy ziskem 53 bodů (mimochodem, hry o peníze mu nějak podezřele jdou). Ale příště se pokusí mé Žirafy z Ghany o lepší než druhé místo!!!

22.12.2009 22:07:51

Vybíráme z Bazaru

Hypergrid
Hypergrid
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas