Barbarian Prince

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Barbarian Prince - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1–1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: (Print & Play)
(Web published)
Dwarfstar Games
Heritage USA
Autoři: Arnold Hendrick
Rok vydání: 1981
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaká je

Hrál tohle někdo? Nemá někdo přeložená pravidla? Docela mě to zajímá.
8.9.2012 18:18:31

predherni dojmy
Zrovna o vikendu jsem si vytiskl redesign tehle hry z BGG. Jeste jsem nehral, ale hodne jsem si procital fora. Vypada to jak slozitejsi gamebook s peknou mapou navrch. Clovek si cte ruzne ocislovane odstavce a ty ho posilaji dal podle toho, jak hodi kostkama. Hra ma byt neuveritelne nahodna (prakticky vse se resi hodem 2D6 ) a pekelne tezka.

Preklad pravidel vidim cerne, protoze "pravidla" jsou tady vlastne dve knihy tech ocislovanych odstavcu, dohromady tak 70 stran textu a tabulek, bez kterych to nejde.

10.9.2012 19:05:42

Lipča
Jo jo,právě na to sem také koukal. Už si to tak nějak sumíruju,ale s mojí angl. to nebude jen tak. Něco holt obstará google. Hodně mě zaujalo jakožto soliter. Ty pravidla,pokud budu mít nejasnosti,pomohl bys mi? Tedy zatím sem ještě nekoukal na ten event book,možná na tom ztroskotám,uvidíme.

10.9.2012 19:16:37

vance
Kup si reedici Lone Wolfa. Budeš to mít česky, princip je stejný a je tam podstatně míň náhody.

10.9.2012 19:30:50

aradraug
Nojo,koupil sem si první díl a moc mě to nechytlo.

10.9.2012 19:40:51

Vance
Pokud te nechytl Lone Wolf a anglictina je trosku problem, tak si myslim, ze to bude dost trapeni.

S interpretaci nejakych pravidel muzu samozrejme pomoct. Sam se tim jeste prokousavam. Uz jen cestovani z jednoho hexu na druhy je docela prace :-)

10.9.2012 20:07:09

Lipča
Jo,všim sem si. Nějak sem nepochopil to cestování na pegasu přes více hexů.

10.9.2012 21:01:33

Vance
Útok ze tmy je slabší, pořádně se to rozjede až v Ohni na vodě a dál. V první edici, která jde sehnat na aukru, jsou navíc skvělé ilustrace Garyho Chalka.

10.9.2012 21:16:48 | Upraveno autorem (porovnej)

zgrywus
Hergot chlapi,ještě mě zlomíte:-))

10.9.2012 21:19:01

Litani
Uff, litani...

Kdyz litas, tak se muzes presunout az o tri hexy. Pri vzletu hodis 2d6 a podle travel tabulky pro radek Airborne zjistis, jestli se neztratis (Lost). Pokud ano (hodils 12 a vic), tak nemuzes opustit hex a jeste musis udelat dalsi 1d6, pokud je vysledek 4 a vic, tak ses zatoulal a pristal v jednom z okolnich hexu (dalsi hod 1d6, ktery urci, kterym smerem ses ztratil,to je v pravidlech)

Pokud se ti skutecne podarilo vzletnout, tak na kazdem hexu, pres ktery letis a na kterym pristavas, musis opet hodit 2d6 kvuli eventum. Opet podle travel tabulky v radku Airborne, pokud je hod 10 a vic, stane se nejaky event. opet budes hazet dvakrat 1d6, abys zjistil, ktery presne paragraf v Event knizce si precist. Pokud to vse prezijes, tak pri pristani musis opet hodit 2d6, tentokrat v travel tabulce najdes teren, na kterem pristavas a zjistuje, jestli se nejaky event neodehral pri pristani.

Pokud vsechny tyhle hody a eventy prezijes a doletel jsi tam, kam potrebujes, tak gratuluju :-) Sance jsou minimalni.

10.9.2012 21:29:54

Lipča
Aha,mě tam stále haprovaly ty eventy na každém hexu který přelétávám. Díky,doufám že zůstaneme v kontaktu. Tohle bych chtěl dotáhnout do konce. Jo,ale jaksi mi uniká smysl toho létání. Vyjde to nastejno pokud půjdu pěšky.

10.9.2012 22:13:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vyhody letani
Kdyz jdes pesky, tak maximalne 1 hex za jeden den a na kazdem hexu musis delat zkousku na Lost a jeste jist na kazdem hexu.

Pri letani muzes uletet az 3 hexy za jeden den, Lost zkousku delas jen jednou (a je skoro nemozne ji neprojit...preci jen hodit 12 dvema kostkama je mala sance) a jis jen na konci letu.

Takze setris cas a jidlo a taky mas pristup k jinym eventum (setkani s drakem...hups) :-)

10.9.2012 22:25:41

Vybíráme z Bazaru

7th Continent KS + 9 rozšíření + playmat + deník
7th Continent KS + 9 rozšíření + playmat + deník
Akt. cena: 5899 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas