Arkham Horror: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 180x (Seznam vlastníků)

Arkham Horror: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Fanouškovská kampaň Dark Matter - kde vytisknout

Zdravím ve spolek,

přemýšlím o kampani Dark Matter. 

https://mysteriouschanting.wordpress.com/2020/10/17/dark-matter-campaign/

Path to Carcosa mi už po dvou scénářích neuvěřitelně sedla, a sci-fi sequel k této záležitosti vypadá dost slušně a umocňují to dojmy lidí z internetu.

Otázka je, kde si to nechat udělat? Existuje nějaká firma, které bych poslal jen pdfka (nechci si hrát s tím, že bych ručně vkládal do nějakého mustru 400 karet) a oni mi z toho udělali herní karty? Asi si to představuji až moc jednoduše co?

14.3.2023 08:54:00

Až mi to dorazí, tak to tu postnu.

22.3.2023 13:09:48

Super, také se přidám

22.3.2023 17:32:00

Takže prvotní dojmy.

 

Nejprve pár fotek. Je to máznuté ale už je šero a světlo mi zas dělá odlesky.. holt fotografem asi nikdy nebudu. 

https://uloz.to/file/AqA19DdqvYSG/dm-zip#!ZJD4LGR2AQZmA2SxMzZkAGWvAJSxZ0qGJKMKYa5PER9yJwL2Aj==

 

Jak jsem předpokládal

  1. Karty jsou o trošičku větší, je tam ten efekt “bleed” tzn. trochu to zrcadlí ty nápisy, které jsou úplně na okraji karty. Měly by být správně oříznuté, ale ideálně to dle toho pána nešlo. Druhá varianta by byla ořezat to tak, že by hrozilo ořezání těchto nápisů. Zvolil jsem nakonec možnost, že tam zůstanou, i když tam bude ten efekt zrcadlení. Radši uvidím kolik karet z daného setu existuje, než to tam nemít vůbec.
  2. Rub je pixelovatý. Je to tak i v podkladech, nevím proč. Ale je to ten nejmenší problém, to, že se jedná o kartu z tohoto rozšíření poznáte spíš podle té velikosti, odstínu a zrcadlení. Takže poznat to prostě jde.

Já se každopádně těším, až si rozšíření zahraju. Jsem na to neuvěřitelně natěšený. Výsledek je přesně takový, jaký jsem předpokládal. Tzn. ne ideální, ale určitě hratelné. Posouzení je na každém z vás.

Jediný problém je asi fakt ten, že se budou používat i některé karty z Carcosy. Ale prostě budete při vytahování mytosu trochu šilhat, abyste byli překvapení. 

 

28.3.2023 17:00:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Včera jsem si to celé ještě jednou prohlížel a mám z toho fakt dobrý pocit. Kvalita karet je super. Pokud někdy budu tisknout další rozšíření, zvolím stejný způsob. Není s tím žádná práce, protože pán si vytvořil pdf soubor svůj.

Možná jsem včera použil zbytečně ostré zhodnocení, protože jde pořád ve výsledku o věci o kterých jsem věděl, jak jsem pánovi tu zakázku odklepával. A osobně jsem z výsledkem spokojený. Jen nechci aby někdo jiný s odlišnými nároky mi pak dával za vinu, že do toho šel a nakonec je zklamaný. :D

 

 

 

29.3.2023 07:51:10

Hm, tak za mě je tohle všechno špatně. Špatně velikost karet, mizerně ořez, nedostatečné rozlišení rubu… Bez vyřešení těhle věcí bych do toho nešel - pokud bych chtěl nějakou průměrnou kvalitu, kde počítám s tím, že budu muset přivírat oči kvůli kvalitě a “ztrátě překvapení", tak to si to můžu vytisknout na laserovce na kancelářskou A4 a efekt bude vcelku podobný.

 

Každopádně díky za postřehy a varování :)

 

15.4.2023 14:38:25

Vybíráme z Bazaru

Warehouse 51
Warehouse 51
Akt. cena: 10 Kč
Končí za: 7 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas