warhammer quest

zdrávím vás,mam porsbu na koholi kdo ma doma warhammer quest,za 1 jestli by ho nechtel prodat,za druhe 2 kdkoli kdo muze poskytnout jakekoli preklady k teto hre at se mi prosim ozve.moc dekuju.
16.6.2010 07:59:41

překlad
není a pochybuju, že ho někdo vyrobí. Hra je extrémně stará, dneska už sběratelský téměř nesehnatelný kousek, má milion rozšíření a pravidla jsou poměrně rozsáhlá. Nicméně mě osobně velmi láká a pořád koketuju s tím, že si ji vyrobím (komplet podklady se dají poměrně snadno najít na netu). Nicméně jsem se stále nepřenesl přes pár věcí, které se mi dost nelíbí a tak stále váhám...

16.6.2010 11:03:33

:)
no vim ze je to dost stara vec:)z netu uz jsme si to stahl:)ted cekam co jeden muj znamy co ji vlastni jestli se ji vzda,kdyz asik vyrobim :)

16.6.2010 13:28:33

WH Quest
Taky jsem ho kdysi chtěl, dokonce jsem ho chtěl i vyrábět. Teď spíš čekám, že ho nějak nahradí Castle Ravenflot. No tak uvidíme v září. Alrtenativou je i Descent Quest - speciální úprava pravidel pro Descent, volně ke stažení na BGG. Ale pokud se dáte do výroby, tak se pak pochlubte :).

16.6.2010 18:04:26

WH Quest
Přidám se k OT debatě - WH Quest mám a upřímně řečeno, nic moc. Pěkné zpracování, ale to je tak všechno. U hry v podstatě nemusíte přemýšlet, celé je to o náhodě (pokud tedy neuděláte nějakou brutální chybu). Ve své době to musel být bomba, ale dnes už je to těžce mimo. Pokud vás láká dungeoncrawling, dejte přednost Descentu.

17.6.2010 15:54:37

descent
no tedy jsi mi dal brouka do hlavy,musim rict ze to je presne to co hledame,descent vypada yvborne,ted ho uz koumam a ctu pravidla,ale ta cena je celkem husta kdyz vemu kolik je dodatku,ale i tak to vypada jako jasna volba,diky moc za inspiraci.

17.6.2010 22:48:21

to aradraug
No díky za potvrzení toho, čeho jsem se obával. Mě přišly některé herní principy dost podivné a obával jsem se, co to z toho udělá (třeba postupné tahání nestvůr a připojování k hrdinům - tím se prostě zašlape do prachu klasický princip typu hora masa bez mozku, ale zato s dvoumetrovým mečem vepředu a za ní rachitickej čarodějník se začmouděnejma prstama od fireballů :-) Ovšem hlavní výhodu u WQ vidím v tom, že není potřeba pán jeskyně ...

17.6.2010 23:57:30

Vybíráme z Bazaru

Glory: game of knights  plus Odysea
Glory: game of knights plus Odysea
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas