rbx
rbx - avatar

The Hellgame

Bude to nekdo prekladat? Troufne si nekdo na to rouhani?:-)
7.2.2009 12:25:23

překlad
Já se chystám přeložit pár her v mé sbírce, ale až v létě. Nicméně nevím, zda má cenu překládat zrovna HellGame, kolik lidí to tak u nás bude hrát? Navíc je spousta textu na kartách, pokud někdo neumí anglicky, samotná pravidla mu budou na nic.

7.2.2009 12:48:51

rbx

to Sydo
Psal jsi, ze pravidla obsahuji hodne atmosferickeho textu, popis pekelnych demonu a jine veci, kter si vzdycky radeji prectu v CZ. Myslim, ze hlavnim ukolem zdejsiho tymu prekladatelu je priblizit lidem hry, ktere nemaji sanci na cesky preklad. Pripadne pro lidi, kteri se nechteji spolehat na cenovou (a prekladatelskou) politiku zdejsiho vydavetele. Tak proc ne Hellgame? S kartami s Tebou souhlasim, bez nich je to jen pulka uspechu, ale pravidla jsou zaklad. Treba nekdo dalsi prelozi karty. Pravda je, ze Hellgame je asi hra pro minoritu, ale treba se najde fanda co to komplet prelozi :-)

7.2.2009 14:14:11

Jenn

překlad
Mám pracovní verzi překladu až do části 9.5. Naučili jsme se hrát anglicky, takže už to asi dopřekládávat nebudu, ale kdyby měl někdo zájem pokračovat, můžu dát k dispozici :)

28.9.2010 13:15:47

Překlad
Dneska jsem ukecal Špatňáka po představovací hře, aby hru přeložil (no, moc přemlouvat jsem ho nemusel, nabídl se sám). Bude ale překládat pravděpodobně jenom karty, i když kdyby Jenn dal svůj kus překladu k dispozici, tak by možná dodělal i pravidla. Peklo se tak třeba jednou dostane i na váš stůl :-)

13.10.2010 21:20:43

PŘEKLAD PL
Vidím že bych snad mohl trochu pomoct a usnadnit trochu práci,proto zasílám odkaz na přeložené pravidla a karet v polském jazyce z tohoto zdroje:
http://www.wargamer.pl/index.php?catId=785
zde najdete v daných odkazech hellgame.

19.4.2011 08:48:05

Se to zakouslo :)
Zdravím. Ten překlad je u ledu, ale není zapomenutý. Potřeboval jsem si nejdřív dodělat jiné věci. Řekl bych, že koncem prázdnin na něm začnu reálně pracovat. Chci se proto výhledově zeptat, jestli mi někdo pomůže. Mám na mysli s "termíny". Nejde mi tak o slova, jako spíš o zachování významu i atmosféry v češtině tak, aby se nic zbytečně nenafukovalo.

8.8.2011 23:14:23

Vybíráme z Bazaru

Pirátské kostky
Pirátské kostky
Akt. cena: 185 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas