Starcraft the board game

Chtěl bych se zeptat zda pravidla (a karty)pro tuto hru někdo nepřekládá.
25.12.2008 07:43:04

Překlad Starcraftových pravidel...
No, já tuhle hru doma mám (i s rozšířením Broodwar).

Jsem ochoten vypomoci s překladem textu pravidel (obojích) příp. i karet. Ale nemám čas ani náladu hrát si s PDF editorem a v něm upravovat anglické verze souborů:-).

Pokud by někdo měl zájem se přidat, můžeme se domluvit.

3.3.2009 14:50:27

překlad
Překlad pravidel distribuuje se hrou oficiální dovozce ADC Blackfire Entertainment, s.r.o.

Mimochodem, Laredo, co ti brání udělat překlad jen v textu? Nikdo tě nenutí hrát si s origoš PDF, naopak, občas je to i kontraproduktivní :-)

3.3.2009 14:59:36

překlad
Jak už jsem tady někde psal,karty jsem sehnal přeložené(můžu přeposlat) a hru si koupím u Blackfiru,kde jsou pravidla i v češtině.Samozřejmě, pokud někdo chce pravidla a karty překládat, tak může.

3.3.2009 17:09:50

překlad
to Merlin:

No, když se to přeloží v tom původním (origoš) PDF, tak to vypadá moc hezky. Moc se mi líbily takhle přeložený pravidla TOI.

Navíc, když se v těch pravidlech odkazují na nějaký obrázek a popisují jeho vlastnosti, tak je dobrý to mít v původní podobě.

Nicméně, pokud BF k tomu český překlad pravidel dodává, tak asi není moc co, řešit :-) Nemá smysl, abych se měsíc mořil s překladem a pak zjistil, že BF už to udělali.

Měl by teda někdo o ty základní pravidla zájem nebo jen o Broodwarový pravidla?



4.3.2009 07:20:46

to laredo:
Chápu, já to dělám tak, že vkládám do textu jen obrázky, které se vztahují k vysvětlování pravidel (takže ne grafiku pozadí nebo doprovodné, herně bezvýznamné obrázky).

4.3.2009 09:29:47

Překlad Starcraftu...
No vzhledem k tomu, že pro Tide of Iron (a jeho moduly) už jsou nebo brzy budou k dispozici česká pravidla, nabízím možnost přeložit pravidla Starcraftu včetně rozšíření Broodwar.

Nebyla by to úprava originálního .pdf (na to nemám software ani trpělivost), ale normální soubor s vloženými origin. obrázky.

Překlad Event, Combat, Technology a Leadership karet by asi následoval posléze.

Ptám se proto, jestli už s tím někdo jiný nezačal, abychom nedělali zbytečně 2 totéž (příp. to nějak skloubili dohromady).

10.3.2009 08:42:03

laredo
Ahoj, prosimtě moc bych stál o ty pravidla k základní verzi. Nejlepší by bylo během dneška či zítřka. Pokud to tedy máš, pokud ne nic moc se neděje. Ve čtvrtek se to budeme učit, ale máme na to málo času, tak bych to rád nezdržoval. Díky

10.3.2009 08:48:17

to Laredo
Existuje překlad karet (zmiňoval uživatel Alex) - jen text s obrázky, žádné přelepky nebo kartičky, zdroj ani autora neznám a není proto vhodné to zde zveřejnit.

10.3.2009 09:29:47

to Elenistar and Merlin
to Elenistar:

Bohužel nic zatím přeloženo nemám. Navykl jsem si používat pravidla v originále (má to výhody, když si stahuješ dodatečný materiály od výrobce, nebo se chceš na něco zeptat/podívat v oficiálním fóru (k daný hře)). Pokud ale nejste všichni začátečníci, tak se nemáš čeho bát :-)

to Merlin:

Takže to beru jako zelenou (pustit se do toho). Začnu zatím jen se základní verzí pravidel, co se týče ostatní věcí, uvidím, jak mě to bude bavit :-)

10.3.2009 10:42:42

jarda 13

překlad karet to Alex
hru mám doma již déle,ale bohužel jsem ještě nemohl hrát!Potreboval bych překlad karet!Alexi píšeš,že můžeš přeposlat.Já bych měj zájem,tak se mi prosím ozvi,nebo dej zde vědět kde mohu získat.Předem dík!

22.3.2009 16:47:59

jarda 13
pošli tady email a já ti přepošlu přeložené karty.

22.3.2009 17:29:56

jarda 13

to Alex
Zašli,prosím na tuto adresu:jaroslav.triska@atlas.cz

23.3.2009 15:42:25

Renča

to Alex
Prosím také o přeložené karty,klidně za překlad zapltím, díky mooc!!! renata.sol@centrum.cz

25.3.2009 12:27:36

jarda 13

to laredo
Nejdřív poděkování za překlad.Mám doma hru s překladem od Blackfire,ale nejsou tam přeloženy karty a i překlad od tebe se mi líbí víc!Překlad karet jsem si sehnal zde,ale poslední co mi schází je překlad karet frakce(konkrétně jedinečný vítězný úkol frakce a schopnosti rasy)abych mohl konečně zahrát!Vím,že jsi to přeložil pro rozšíření,ale tam jsou jiné podmínky a já bych to potřeboval pro základní hru.Tak pokud by to bylo možné dej vědět(email je tady na té straně).Dík za odpověď.

10.5.2009 11:43:53

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Dobrodružná hra
Zaklínač: Dobrodružná hra
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas