Martin

program na upravu překladů v PDF do Češtiny

Vřele doporučuji program INFIX, který Vám pomůže při překladu originálních pravidel do Češtiny. Výborný pomocník. Více na http://www.iceni.com/.
7.2.2010 18:38:01

INFIX
Máš s tím nějaké zkušenosti. Stáhl jsem si demo verzi a vypadá to dobře. Jenom mi tam trošku vadí, že nejde centrálně nějakým způsobem vyměnit font za jiný font. Potřeboval bych aby mi to vypsalo všechny použité fonty a já mohl postupně vyměnit font za font tak, jako je v ilustrátoru pod menu TEXT - Vyhledat písmo.

7.2.2010 21:43:19

PJ

Martin
Sorry, za tři tisíce korun je to pro mě dost drahý špás, vzhledem k tomu, že ty překlady publikuju zdarma...

7.2.2010 22:51:37

infix
- na notebooku se pracovní rychlost programu blížila nule. Klik myší, minuta čekání, napsané slovo, minuta čekání atd. přijde mi, že místo co by to renderovalo stránku a pak ji to drželo v paměti, renderuje ji to po každém pohybu myší znova a znova. Možná záleží na množství grafiky, nevím - každopádně jsem to hned smazal.

PJ: časově omezené demo je zdarma - stačí včas odinstalovat a nainstalovat znovu jinou verzi :)

8.2.2010 15:54:08

to Danse
Teď jsem trošku zmatený. Moje demoverze není ani tak časově omezená, jako že spíš maluje na stránky výsledného pdf vodoznak. Teď jsem v práci, doma se mrknu. S tou rychlostí máš pravdu a taky mi to ještě dvakrát spadlo. Co je tam ale skvěle vyřešeno je formátování textů.

8.2.2010 15:59:49

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E Stories: Under the Mask
T.I.M.E Stories: Under the Mask
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas