Munchkin

v brzke dobe chci prelozit vsechny Munchkiny . postupne si chci dokoupit vsechny . jen bych nekoho porsil protoze nechapu jak kdy mate ty prelozeny ty karty tak vypadaj jak origoz nebo jak mate prelozeny pravidla WoW adventure game tak jsou taky hezky grficky vymakany. preji hezky den
2.7.2009 23:55:23

Munckin update.
kdyztak bych az tady budes zeusi , tak ze bys mohl dat do katalogu her vsechny munchkiny protoze se je budu chystat prelozit vsechny karty. ted budu tyden na dovce tam se pokusim stihnout aspon jedno , na dovcu si vemu munchkiny the good the bad the munchkin , potom munchkin cthulhu , munchkin booty (ten budu prekladat jako prvni) a munchkin Bites. a mozna i dalsi ale hlavni prijoritou bude pro me booty . tak prosim aby je tam nekdo pridal :)

10.7.2009 13:28:07

Trapison
no, možná bych si před překladem zopakoval i češtinu...

10.7.2009 13:29:30

sydo
internet je medium kde se muzu odvazat a nemusim mluvit normal cestinou a muzu si mluvit jak chci , proto nemam rad takovyhle lidi kteri si myslej ze se musi vsude cestina striktne dodrzovat. vzdyt uz nemluvej spisovne ani ve vlade :)

10.7.2009 21:55:47

to Trapison
Ovšem tím, že budeš dávat na obdiv svoje odvázání a ignorovat pravopis, riskuješ, že nikdo nebude tvoje překlady číst a používat, tím spíš se s tebou nebude ani nikdo bavit ...

Je mi líto, ale připojuji se k Sydovi.... A pokud bys chtěl udělat překlad stejným stylem, jakým zde prezentuješ příspěvky, tak ho z mého pohledu raději nedělej vůbec, protože pro mě bude naprosto nepoužitelný ...

10.7.2009 22:31:28

jotak to jo .............
v prekladech budu mluvit normalni cestinou . jestli si sydo myslel ze takovejhle pravopis budu inzerovat v necem oficialnim tak to byl omyl , prominte jestli nekdo to pochopil spatne :)

10.7.2009 22:46:09

Trapison
tak se v klidu odvazuj, ale možná alespoň oslovovat bys mohl správně - neříká se Zeusi, ale Die.

10.7.2009 23:46:42

to Trapison
V tom případě přeji hodně trpělivosti při překladu. Nicméně bych ti radil, aby sis našel jinej způsob, jak se na internetu "odvázat", tohle působí velice hloupě a dětinsky ...

11.7.2009 09:29:04

to sydo a Merlin
sydo: diky za upozorneni, beru na vedomi :D

Merlin: ten nazor stebou nezdilim, tak 80% lidi mluvi tez jako ja a to je jim klidne i tricet. kdyz clovek vymyslel internet, tak ho urcite nevymyslel proto aby se striktne dodrzovai pravidla, clovek si proste muze mluvit jak chce. nicmene dekuju za nazor. :)

11.7.2009 11:26:13

to Trapison
Dalo by se silně polemizovat o těch 80% (troufám si tvrdit, že např. na těchto stránkách bude ten poměr výrazně jiný :-), nicméně to, že se to (někde) ve větší míře děje, nezmanená, že je to v pořádku a normální, pouze to vypovídá o určité omezenosti přispěvovatelů (a redaktorů, hlasatelů, politiků, atd., dosaď dle libosti). Korektní používání pravopisu by mělo patřit ke každému písemnému projevu nezávisle na tom, kde se vyskytuje, už jen z toho důvodu, že usnadňuje pochopení psaného textu (např. nesprávné použití čárky ve větě může zcela obrátit význam věty). A pokud někdo přistupuje při prezentaci svých názorů k pravopisu s rezervou, já pak s rezervou přistupuju k jeho názorům :-)

Ale howgh, tahle diskuze patří nějak jinám a rozhodně ne sem k diskuzi o překladu Munchkina (a nejspíš ani ne na tyhle stránky) ...

11.7.2009 13:54:08

Merlin
velice dobře řečeno, připojuji se. Přiznám se, že pochopit, co chtěl Trapison v prvním příspěvku říci, mi chvíli zabralo :)

11.7.2009 14:09:55

sydo
taky ze sem to psal o pulnoci :D to vite to uz jsem byl trosku mimo :D

25.7.2009 11:37:38

preklad
jo a na ty preklady jsem nemel cas , tak to udelam na tyhle dovoleny , tak to cekejte tak za dva tydny:)

25.7.2009 11:39:50

Ahoj...
jak to vypada s prekladem? Pokracujes nejak nebo to vysumelo? Nekde jsem nasel pocestenou zakladni sadu Munchkin, slo o ne moc kvalitni scany karet, ale pokud by to pomohlo tak je muzu nejak upnout... Muzu i poskytnout druhe a treti rozsireni v anglictine a velmi slusne kvalite...

7.12.2009 20:56:07

Trapison
Tak Trapison je patrně stále na dovolené, škoda

6.2.2011 17:53:32

Vybíráme z Bazaru

Cuba Libre
Cuba Libre
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas