Dotazník

Ahoj všichni. Ráda bych vás poprosila o vyplnění dotazníku k mé diplomové práci. Dotazník se týká deskovek a je určený pro všechny, kdo se někdy na ZH zapojili do překládání. Zabere to deset minut a moc by mi to pomohlo, předem děkuji všem zúčastněným :D.

Odkaz:

https://docs.google.com/forms/d/19UM9GxeoFPbVQcY8GGSxXP0Ng44t6Ankg0eiI45rtoA/edit?usp=sharing

31.7.2021 19:47:40

Snad ti takový dotazník k něčemu bude. Nechci být zlý, neznám cíl práce, ale ten dotazník mi přišel bez nějaké vypovídající hodnoty. Často jsem ani nenašel správnou možnost, nebo jsem si musel vybrat jen jednu, i když jsem měl dvě 50:50. 

Velký pozor bych si dal na otázku ohledně pohlaví. V dnešní době plné intolerance k nonkonformismu, bych si nedovolil nezařadit třetí možnost “jiné".

1.8.2021 13:50:09

Rozhodně dát pohlaví muž a žena. Nezavádět manýry z jiných zemí i tady. V občance je muž nebo žena, nic jiného. 

1.8.2021 14:57:41

Vyplněno, snad pomůže…

Jen dodávám, že nejsem žádný profík a nepodílím se na žádných oficiálních překladech (jedná se pouze o mou amatérskou tvorbu, byť se snažím občas spolupracovat s jinými nadšenci do překladů, hlavně co se pak korekcí týče :))

* * * * *
Board games klub, Trenčín

1.8.2021 20:54:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vyplněno a souhlasím s Havelockem. Také jsem v tom dotazníku postrádal nějakou větší hloubku. Ale co, hlavně jestli to pomůže s tou diplomovou.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

1.8.2021 21:05:21

Bev

Vyplněno, snad to pomůže. Držím palce s diplomkou :)

6.8.2021 14:51:48

Vyplněno, odesláno :)). Jak říká @vulcano, taky nejsem žádný profesionál, ale jestli ti to k něčemu bude, rád pomůžu. 

23.8.2021 14:11:59

Vyplněno. Hodně úspěchů při obhajobě. Petr

23.8.2021 19:48:26

Vyplněno i za mě, amatéra, který ani neumí pořádně anglicky. Snad to pomůže.

PS. Rozhodně nezavádět žádné další pohlaví. Máme jen dvě :-)

_______________________________
Namalované figurky do deskových her: https://www.instagram.com/sumbera.dan/

24.8.2021 07:10:58

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu - Destinies ENG
Cesty osudu - Destinies ENG
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas