Arkham Horror LCG - převod karet do grafiky


Ahoj,

vzhledem k většímu zviditelnění jsem se rozhodl pro vytvoření nového tématu i mimo diskuzi k samotné hře.

V minulém roce jsem se pustil do překladu scénářů druhého velkého rozšíření pro karetní hru Arkham Horror LCG - Cesta do Carcosy. Dokonce se nám povedla poskládat skupinka dvou grafiků a jednoho korektora, kteří byli ochotní mé celkem amatérské překlady převézt do grafiky hry. Bohužel se nám skupinka s časových důvodů lehce rozpadla a dokonce nebyl dotáhnutý úplně do konce ani jeden scénář.

Proto opět házím do placu prosbu, zda-li by někdo nechtěl tuto fajne hru převézt do grafiky s českými texty. Kolega deskovec by pak provedl korektury. Máme nachystanou i skupinu na google disku, kde jsou pohromadě prozatím hotové texty a nějaká už i hotová grafika.

Já jsem se prozatím zasekl u překladu pátého scénáře. Jelikož se práce nikam moc neposunovala, přešel i ten prvotní zápal pro překlady dalších scénářů. Zaměřovali jsme se pouze na ty příběhové karty a na překlad kampaně, na hráčské karty vůbec nedošlo.

Kdyby chtěl někdo vypomoci, bylo by to super. Můžu klidně pak poskytnout odkaz na google disk a třeba se nám povede dát dohromady celý druhý cyklus Cesta do Carcosy. Plány na další epická dobrodružství prozatím necháme spát :-D

Předem moc díky za reakce

tommick
2.3.2020 20:49:21

kolik?
Ahoj, kolik toho je ?
o kolika ks karet se bavime ?
ty karty, máte někde alespon v EN v digitální podobě? (ne SCAN )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zombicide: Černý mor | Dice Throne: Season Two | Munchkin | Decrypto | Sagrada | Cartographers | Šerif z Nottinghamu + Merry men | Troll | Loony Quest | One Night Ultimate Werewolf | Dungeon Mayhem | Hrdina v Kostce: Bestiář | The Grimm Forest CZ !

25.4.2020 20:40:41

Vybíráme z Bazaru

Heimlich & Co
Heimlich & Co
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas