Vojtech Musil

Arkham Horror - CZ pravidla

Koupil jsem si pred par dny hru Arkham Horror a obsahuji i ceska pravidla... v pripade potreby jsem schopen je naskenovat a poslat Vam je.... Popr. muzeme nejake veci co se tyce pravidel prokonzultovat. Kontaktujte me na vojtech.musil@seznam.cz popr. ICQ 327-865-788 :-)
22.5.2009 23:12:07

Že se nestydíš :-)
Nechceš nabízet sken třeba celýho Arkhamu? :-)

24.5.2009 19:41:00

zamyšlení o překladech
Tak on kdyby Blackfire stál co za to, tak by ty pravidla uvolnil pro stažení sám. Ono kdyby pouhé přiložení několika vytisklých černobílých A4 bez obrázků překladu (a to ještě překladu často zcela tragického) nevyšroubovalo cenu o šest kilek, tak by to potom lidi nemuseli tahat jinejma distribučníma kanálama a Blackfire by tolik nepřicházel o zisky. Takhle v podstatě okrádá sám sebe.

25.5.2009 07:58:07

Překlady
Vím, že nabízet scan pravidel není zrovna moc autorské ale firmě Blackfire to trochu přeji. Její ceny opravdu nejsou střízlivé a díky těmto stránkám si člověk konečně může trochu ulevit peněžence a zahrát si hry které ho lákají.
Abych dal za Starcraf 2700,- je přehnané a pro mnoho lidí nedosažitelné.Blackfire si to dělá sám, jak psal Morthe..

25.5.2009 08:14:49

Dodatek
Ještě bych chtěl napsat, že překlad by měla být služba zákazníkovi.Stejně jako firma Mindok, která poskytuje pravidla a cena hry je normální....

25.5.2009 08:26:41

Není Překlad jako překlad
Kdyby aspoň udělali pořádný profesionální překlad se vším všudy včetně karet. Takhle si to člověk, co neumí anglicky stejně nezahraje a člověk, co umí anglicky, tak to nepotřebuje. Jenže to by nebyl Blackfire, aby stejně jako kdysi s Rodinným Podnikem neudělal tisk přehnaného počtu kusů, které když po třech letech neprodal, tak dal k prodeji malému zapadlému knihkupectví v Praze na Vltavské. Blackfire je totiž nenažraný, jemu nestačí malý zisk, ale chce pořádný zisk. Tak potom končí všechny věci, které mu nevydělávají... Doomtroper, Wastelands, Shadowrun, WarCry a další... už se těším až se jim i Arkham přejí a pustí ho někomu, kdo se toho ujme pořádně.

25.5.2009 15:14:26

Pravidla
Naprostý souhlas s Morthem a ostatními kteří zastávají podobný názor. Já sám umím anglicky minimálně, tak že jestli si hru zahraju, záleží především na překladu. Pokud jde o kompletní překlad, např. Age of, tak bych neváhal připlatit si, ale za překlad který udělají amatéři(sorry)líp, zapomeňte. A ještě bych chtěl dodat, že nemám nejmenších výčitek za to, že vlastním překlad z jiného zdroje než je offic. distributor, pro mě je podstatné že mám originální hru.

25.5.2009 16:48:37

Vojtech Musil

Nestydim
Nestydim se a BF nesnasim, takze at mi polibi zadecek. A je jen moje vec, jestli nekomu "pujcim" svoje pravidal nebo ne, na to se zakon ani nevztahuje. Krom toho ty pravidla co k tomu jsou dodane nemaji s BF nic spolecneho. Kupoval jsem to mimo BF a mel jsem hru i s CZ pravidly primo v krabici za 1400,- a preklad delal nejaky cech a ma tam uvedeny i na sebe kontakt kvuli chybam popr. dotazum, jestli se nepletu :-P Takze hraci hracum a BF do ....

26.5.2009 16:39:05

Dotaz
Jak je to s pravidly? Nevíte někdo, jestli už založili BF nějakou tu stránku, kde budou ke stažení jejich překlady, jak to slibovali? Díky

9.9.2009 19:51:45

pravidla od Blackfire
zde http://www.blackfire.cz/podpora.html

9.9.2009 19:56:35

Waou
Tak oni to už udělali a já si toho nevšim, je tam i Runebound a dokonce i Minotaur Lord, já zírám :-)

9.9.2009 19:59:37

???
Jen mě zaráží, že tam není Doom a Arkham je nějaký očesaný oproti originálním pravidlům... zvláštní... ale je tam Merlinovo jméno :-)

9.9.2009 20:03:17

Vybíráme z Bazaru

Aliens updated edition(nabarveno, magnetizování)
Aliens updated edition(nabarveno, magnetizování)
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas