AXE
AXE - avatar

A Touch of Evil

Tak sem dodělal LNOE a jdu na a Touch of Evil. Pokud někdo máte něco v CZ. Dejte prosím vědět ať to nedělám 2x. Díky AXE
5.2.2010 12:03:09

AXE

Pomoc chybí mi karta postavy k překladu.
Prosím kohokoliv kdo má tuto hru aby mi poslal naskenovanou kartu "Inspector Cooke" (je to ta tlustá přehledová karta) stačí přední strana. V mém balení sem dostal 2x "Anne Marie" a inspector nikde :( . Potřeboval bych scan v rozlišení 300Dpi na axe@seznam.cz DÍKY.

5.2.2010 22:46:39

AXE

Hlášení o postupu
Tak graficky mám upravené karty tak na 70%. Ještě zbývá pár lahůdek jako přehledové karty vyšetřovatelů atd .. ale karty jako takové sou už skoro ready. Teď ještě naházet text a bude to. Můj odhad je že tak do týdne by to mohlo být komplet.

11.2.2010 00:42:46

super
koukal jsem na tvůj překlad LNoE a je skvělej, takže tohodle se už nemůžu dočkat! Ještě dotaz-máš a případně budeš překládat i rozšíření Something Wicked?

11.2.2010 10:43:10

to zluda
Překlad je hotov, jde jen o vysázení do grafiky.

11.2.2010 11:26:37

jasný
tak jsem to taky myslel, bohužel hraju s neangličtináři, takže potřebuju přelepky:(

11.2.2010 12:27:32

AXE

Vkládám texty
Takže grafika Hotova , sázím texty. Ufff nejhorší bylo předělat fonty do češtiny a hlavně je SEHNAT. Flying Frog sou neskutečně krkavý a radši dělaj všechno v JPG :(
Na konec si nechám přehledové karty a karty hrdinů. Zatím to tedy je největěí maso co sem kdy dělal v retušování atd. Tak doufám že se to bude aspoň líbit.
To rozšíření plánuju hned jak dodělám tohle. Díky Merlinovy a jeho češtině to jde o moc rychleji než sem doufal.

14.2.2010 19:30:10

AXE

Malé zdržení
Takže grafika 100% hotovo
karty texty 100%
tabulky a ostatní přehledové karty 70%
korektury 50%
Žetony 0%
Herní plán 0%

Trošku sem tento týden nestíhal ale už se to vybarvuje :) Překlady začnu nahrávat asi od zítra a pak postupně jak to budu dodělávat.

PS: Stále se mi neozaval nikdo s kartou postavy "Inspector Cooke" prosím kohokoliv aby mi poslal oscanovanou její přední stranu. (mě v balení hry chyběla) Díky

20.2.2010 22:08:00

AXE

HOTOVO
Tak dnes vložena většina souborů. Ještě dodělávám přehledové tabulky a žetony. Jinak je vše komplet. Doufám že se to bude líbit. Snažil sem se vše maximálně zmenšit ale aby to šlo ještě tisknout. Tak snad se to povedlo.

24.2.2010 21:59:39

Vybíráme z Bazaru

Festival zvířátek KS verze CZ verze
Festival zvířátek KS verze CZ verze
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas