Zobrazení seznamu všech mých odehraných her u jedné hry

Svoje odehrané hry si eviduji tady na ZH. Jde nějakým způsobem zobrazit u jedné konkrétní hry seznam všech mých odehraných her? Já jsem na to nepřišel. Když jdu třeba na Divočina severní Ameriky, co teď hraju:
#Divočina severní Ameriky 

tak kliknu na "hraní" a vidím tam 5 svých záznamů. Takže u těch obskurnějších her, co nikdo nehraje (nebo o tom minimálně nepíše), tak to funguje :o)

Ale když jdu třeba na Mars: Teraformace
#Mars: Teraformace 

a kliknu na "hraní", tak vidím i všechny ostatní záznamy her, co byly napsány jako veřejné... Dá se to nějak odfiltrovat?

1.4.2024 15:32:54

Taky bych to uvítala.

1.4.2024 16:08:49

Naprosto chápu, narazil jsem na to taky, když se teď hrabu v zápisech z hraní. Stejně jako řazení zápisů dle palců jako výchozí řazení.

Ten systém byl navržen spíše pro zápisy, které obsahují jinou formou informace o hře, ale už to není tak vhodné pro vlastní statistiky hraní, kam se to posunulo. Takže určitě některé věci doznají změn.

1.4.2024 18:35:31

@Martinus71 @zacinajici Tak jsem to do zápisů z hraní v profilech her doplnil. Funguje to dle očekávání?

3.4.2024 18:40:10

Nešla by nastavit možnost řazení podle data defaultně i do Herního deníku → zápisy?

3.4.2024 18:49:28

@JappriCZ Asi takhle nějak? 

Jinak při zkoumání jsem zjistil, že přenastavení řazení v profilu uživatele rozbilo nastavení v profilu hru a obráceně. Tak jsem to taky fixnul :-).

3.4.2024 19:15:54

@Zeus Funguje to parádně, děkuji :o) Akorát jsem se na ty zápisy #Mars: Teraformace neměl dívat, zjistil jsem, že jsem ho naposledy hrál 20.11.2022 :o((

3.4.2024 21:48:15

@Martinus71 A to jsem ti ještě neřekl, že když mi pomůžeš s těmi korporacemi, tak “ti” je tam přidám taky ;-). Kdybys mi napsal jejich přesný seznam (a pokud jsou některé z rozšíření, tak mi tyto rozdělil per rozšíření). Když to budu mít takto připravené, tak je tam nahážu pak už rychle. A zas budeš mít důvod v tom utopit hafo času (a třeba časem přibudou achievementy typu “zahraj si za každou korporaci” ;-)

3.4.2024 21:52:21

@Zeus To je vončo - děkuji převelice.  

3.4.2024 22:02:18

@Zeus  Zapsáno zde https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mars-teraformace-5692/diskuse/seznam-korporaci-vydanych-v-cestine-38578/

Dal jsem to přímo do diskuze ke hře, tam to bude lepší :o)

4.4.2024 18:57:08

Vybíráme z Bazaru

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Akt. cena: 251 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas