Kde prodat PlayStation?

Ahoj,

dokážete mi doporučit nějaké podobné fórum jako Zatrolenky, ale týkající se herních konzolí, kde mají také bazar?

Prodávám svůj PS 4 a rád bych jej prodal i s hrami na účtu, tedy komplet co je (už na něm nehraji). Zkouším to přes bazoš, ale raději bych nabídku dostal na nějaký fanouškovský web, kde si myslím že budu mít větší šanci konzoli takto prodat. 

Na bazoši může inzerát působit mírně podezřele a celková důvěra je tam z mých zkušeností menší než na fanouškovských webech…

27.4.2023 10:25:22

Kdysi jsem hodně používal https://console-forum.net/ kde byl i velký, aktivní bazar. Jak to je v současné době ale netuším…

 

Ale třeba pomůže :)

27.4.2023 17:06:44

Gamebazar.cz je docela solidní web na prodej her a věcí kolem hraní. Z mé zkušenosti je to obdobné jako tady. Takže se tam motají lidi, co o tom něco vědí, tudíž tam moc není ten casual faktor jako na bazoši, kdy ti lidi nabízejí na protiúčet nesmysly, vymyšlejí si vlastní podmínky, ceny a podobně:).

27.4.2023 21:57:32

Připojuji se ke Gamebazar.cz

 

Využíval jsem ho dlouhé roky a paráda. Teď až pořídím opět Switch, tak zas budu prodávat i kupovat hlavně tam.

28.4.2023 05:52:17

Vybíráme z Bazaru

Copenhagen Roll&Write
Copenhagen Roll&Write
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas