exklusivegames.com - Zkušenosti

Ahoj všichni,

chtěl bych se zeptat, zda jste již někdo na této stránce nakupoval a jaké máte zkušenosti? Podvod nebo super obchod. Díky za odpověď.

21.7.2023 18:53:22

Ahoj s klidem můžu obchod doporučit. Založil ho můj kamarád a je to nadmíru férový člověk. Takže bez obav..

21.7.2023 19:02:45

@Pocana - Souhlasím naprosto s tím, co píše GeneralX. Tvůrce též znám osobně, několik her už přes něj mám a vždy naprostá spokojenost.

Výši cen si musí každý zvážit sám. Je ale potřeba zvážit fakt, že koupí přes tento e-shop nemusíte řešit zablokování financí na nějaký ten rok, než hra vyjde, risk, že se KS nakonec nevydaří, starosti se shippingem, apod. Nemluvě o možnosti dodatečného dokoupení Stretch Goals a KS exkluzivit, pokud vám chybí a hru již máte z jiného zdroje.

(PS: Toto píšu čistě z pohledu uživatele ZH, ne jako admin.)

30.7.2023 00:35:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Také můžu jen doporučit, a ceny jak se píše níže musí každý zvážit. U předobjednávek bývají, jako všude, ceny o dost výhodnější, ale blokujete si tím peníze. Vše co jsem objednal doručeno v naprostém pořádku.

30.7.2023 09:30:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky bez problémů - vše dorazilo, jen se to nekdy protáhne, ale to je chyba na kickstarteru a gamefoundu.

Pokud se vám zdá situace zcela bezvýchodná, vzpomeňte si na humry v akváriu na palubě Titaniku...

25.3.2024 01:07:47

Obchod neznám a majitele taky ne, takže konkrétně se k tomuhle e-shopu nemůžu vyjádřit. Chci ale napsat jen obecně, že mi vadí e-shopy, kde v menu chybí položka “O nás”, kde by si člověk přečetl, kdo za tím stojí a kde není v kontaktech konkrétní adresa, ale jen e-mail. Člověk si samozřejmě může najít podrobnosti v obchodních podmínkách, kde to už ze zákona musí být, ale pokud konkrétní adresný kontakt není v hlavní nabídce, v kontaktech je jen webový formulář nebo si nemůžu na první dobrou přečíst historii vzniku webu a kdo za tím stojí, tak mi to vždycky přijde podezřelé, byť by za tím stál ten nejčestnější člověk na světě. Pokus se nemám za co stydět, tak o sobě něco napíšu.

25.3.2024 09:11:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Funguje velmi dobře. Doporučuju.

25.3.2024 11:30:23

Bral jsem tam SG box k Zaklínači, vše v pohodě, domluva skvělá. Mám to kousek tak nebyl problém vyzvednout osobně.

Za mě 👍

25.3.2024 16:46:02

Majitel je zdejší uživatel, dost možná největší obchodník na zdejším bazaru. 

Už jsem několikrát nakupoval napříc lety, dobrá domluva, seženeš tam věci které jen těžko najdeš jinde. Nemusíš mít strach.

26.3.2024 13:50:24

Naprostá spokojenost a férové jednání. Chceš-li nějakou KS hru (ideálně v plné palbě) a nechceš do toho jít sám/nemáš s kým se podělit o poštu etc., pak je Jirka ten, koho hledáš. Sám tam mám teď v očekávání 2 nebo snad i 3 hry…

--------------------------------------------------------------
Deskoherní překladatel, deskogeek a Magic: the Gathering veterán
https://www.facebook.com/thargeliondoupe

3.4.2024 07:57:04

S exclusivegames.com mám skvělé zkušenosti. Majitele znám osobně a vždy si s ním rád povykládám o hrách i plánech, jaké hry se chystá nabírat v budoucnu. Je to maximálně fér borec a exkluzivní zboží u něj seženeš za velmi výhodnou cenu.

3.4.2024 13:49:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Já osobně prodejce nemám rád, i když jej využívám. Vždy totiž přihodí do nabídky něco, co nutně potřebuji, ale do té doby jsem o tom nevěděl…

3.4.2024 14:15:46

Jo…taky ten shop nesnáším:D 

3.4.2024 17:46:26

Vybíráme z Bazaru

Rallyman GT - KS + rozšíření
Rallyman GT - KS + rozšíření
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas