Zajíc v pytli

Tak jak jste byli spokojení a s jakou přesností se planeťáci trefili do vašeho vkusu?

12.4.2024 00:10:08

Ahoj, zítra dorazí 2x Velký zajíc, od pátku je v přepravě. Tak pak dám vědět, ale už minule Rexíci nezklamali.

14.4.2024 09:43:27

Tak co, má už někdo doma? Mě dnes dorazil 1x střední + 1x velký, které mi brala žena na zkoušku k narozeninám (loni jsem bohužel prošvihl) a prvotní dojmy jsou lehce rozpačité. Ostrov dinosaurů (roll and write) a Tawantinsuyu, které se podle popisu do zadání celkem asi trefily (byt mě trochu děsí, že Tawantinsuyu tu nemá v podstatě jediný příspěvek kromě toho, že ho někdo dostal v zajíci už loni), ale hlavní položka byl Oath, který šel těžce mimo. Vysloveně upozorňovala, že hrajeme většinou ve dvou, semtam ve třech a co se dívám, tak Oath má na BGG 3-5, best 4.

15.4.2024 16:46:19

Ahoj, dorazil velký Zajíc. Zadání byla hra, kterou si můžeme jako dva hráči zahrát s devítiletou dcerou. Přišla Čarokniha, Festival zvířátek a Kostnice Sedlec. Čarokniha je koop, takže ji můžeme hrát navíc i s šestiletým, což je super. U Festivalu komunita doporučuje vyšší věk, uvidíme jak to dcera zvládne. Kostnici beru jako doplněk, ale rád ji vyzkouším. Všechny hry jsou výrobcem doporučovány jako 8+, takže zadání splňují. Přiznávám, že jsem měl trochu obavy co v Zajíci bude, ale jsem mile překvapen a Rexíci mě výběrem hodně potěšili. 

15.4.2024 16:48:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Závidím, mě dneska vypeklo GLS, takže budu čekat snad zítra :D

EDIT: Tak dnes vše již přišlo. 2x Velký Zajíc. Zadání bylo velice různorodé. Pro rodinu s dětmi (Karak, Kroniky Avelu, Akvárko), Pro dvojici (Na křídlech, Kaskádie, Takenoko), Pro zkušenější hráče od 1-4 (Nebe v plamenech, Legendy Dávnozemě). A přišlo nám 6 her: Palírna (Wishlist), Ptačí Říše (Wishlist), 300: Země a Voda (Wishlist), Savana (Přemýšlel jsem o ní na hraní s dcerou), Rune Stone a Queen`s Architect (Pro mě neznámé, ale rád vyzkouším). Za mne více než spokojenost, Rexíci opět nezklamali a už se těším na příští ročník :D

15.4.2024 17:17:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Mně dorazil velký zajíc dnes. Objednávala jsem poprvé, tak jsem byla trochu napnutá, jak to dopadne. Přání bylo - něco pro děti plus minus 8 let, něco pro dospělé na styl Kutná Hora, pokud by bylo možno hrát sólo, tak výhoda. Dorazil Festival zvířátek, Noé, Kostnice Sedlec a Krysy z Wistaru. Na Festival zvířátek už jsem koukala, takže tam spokojenost velká. Ostatní neznám, ale podle toho, jak jsou hry hodnocené, vypadají velmi dobře. Na Krysy z Wistaru se vysloveně těším. Za mně tedy celkově velká spokojenost a velké poděkování za práci s výběrem pro Rexíky. 

16.4.2024 16:11:47

@RadkaT  tak to je hodně povedenej zajíc. Krysy jsem hrál minulý týden poprvé a jsou parádní. Zbytek, s ohledem na děti, je vybrán taky skvěle. Budu doufat, že můj dopadne taky tak skvěle:)

16.4.2024 18:31:22 | Upraveno autorem (porovnej)

napsal jsem jaké hry mám ve své sbírce a že bych rád vyzkoušel nějakou fantasy hru s pro mě novou herní mechanikou umístění kostek(dice placement) s rozdělením karet mezi hráče(draft)

Dostal jsem snad nejlepší možnou hru i s rozšířením! 

Paráda kluci jsou borci

20.4.2024 13:57:57

@Kutas A cos teda dostal?

20.4.2024 17:32:53

středního zajíce: Hrdina v kostce a rozšíření Hrdina v kostce: Bestiář 

21.4.2024 06:28:48

Já si napsal o dedukční hru se sólem a dostal jsem MIND MGMT a vítejte ve svém vysněném domově. Jako super, nečekal jsem, asi nejlepší zajíc z těch co jsem objednal za ty léta.

small man Tonda

25.4.2024 19:08:33

Já jsem taky maximálně spokojenej. Oath, který přesně sedl na můj popis přání 💪

25.4.2024 20:44:59

Vybíráme z Bazaru

Rarita - nový Space Hulk (2014)
Rarita - nový Space Hulk (2014)
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas