Třetí hra od FFG - DungeonQuest?

http://fortressat.com/index.php?option=com_kunena&Itemid=712&func=view&catid=10&id=51979

DungeonQuest nebo Gears of War? doufám, že DQ, GoW mě vůbec nelákají.
5.1.2010 22:34:29

Battle of Westros
Já jsem naopak velmi spokojen, protože můj wish-list zůstane pro tentokrát nezměněn :)

21.2.2010 09:33:08

Beholder
To..to...to, to jsem měl říct já!

21.2.2010 10:15:49

Hmmm
Ackoliv jsem velkym fanouskem Martina, tak me pocity jsou smisene ci spis negativni. Mam CaC:ancient a dalsi klon BL nepotrebuju:( Spis jsem doufal v jinou hru ze sveta Westerosu, ta se zjevne stale neblizi:(

21.2.2010 10:24:18

Nechci, děkuji
Jelikož Battlelore moc neoblibuji, tak si tuto hru taky nechám s radostí ujít a budu se těšit na další překvapení, která na nás FFG ještě letos připraví. Ale i přesto jsem celkem zklamán, že ve Westrosu dali přednost nějakému Battleloru před adventure gamou, která už navíc byla na GenConu před dvěmi lety v prototypové podobě. Ale třeba teď zase rozjedou něco podobného jako v poslední době kolem Warhammeru a vydají z Westrosu hned několik her. Doufám...
to rbx: Rozšíření k Runeboundu by na té akci mělo být (mají ho napsané v plánu k téhle akci) + spíše vzhlížím k tomu brand new produktu z Terrinothu, který tam taky mají odhalit. Včera jsme hráli poprvé Runewars a je to mňam.

21.2.2010 10:47:28

rbx

Kadaver
No, aby to nebylo Terinoth LCG. to bych se fakt picnul.

21.2.2010 11:10:53

rbx

Merlin
Tak ses dočkal :-) Novy "Battlelore" obsahuje katapulty a oblehaci stroje! A když vidím fotky krabice a miniatur, tak tomu začínám přicházet na chuť a jsem zvedav, až ffg vydají fotky a obrázky ofiko.

21.2.2010 23:59:32

budu vyčkávat
jelikož se mi dílo Martina velmi líbí tak si tuhle hru asi nenechám ujít, protože nevlastním ještě žádný klon Battleloru a originál se mi docela zamlouvá.

22.2.2010 06:15:15

A je to
venku i oficálně. http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1119

22.2.2010 21:44:12

rbx

...
sakra... oni to proste umi. I kdyz jsem Battlelore hral jen parkrat a nejak v te zaplave her nemam moc chut si ho zahrat znovu, tak toto me zase navnadilo a cekam na pravidla!

22.2.2010 21:51:36

...
no vypadá to hezky, co si budem povídat, FFG je FFG :), ale svět Game of Thrones mi nic neříká (deskovka je od 3 hráčů, karetka jde naštěstí mimo mě a knihy jsem taky nečetl), Battlelore jsem jednu dobu hodně chtěl, ale po vyzkoušení Memoir, který mě zrovna 2x nenadchl, jsem od něj upustil (navíc obrovské množství rozšíření, mě taky odrazuje) a poslední věc - slovíčka CORE SET nevěští vůbec nic dobrého :)

22.2.2010 21:53:09

Grafická stránka
Tak graficky a designově to vypadá na první pohled moooc hezky. Battlelore se může jít zahrabat, ale jinak to podle popisu vypadá mechanismy hodně Battlelorově. Pro mě bohužel, ale alespoň mi zase do wishlistu nepřibyde další položka :-)

22.2.2010 22:21:19

...
Já jsem teda zklamán! Né, že bych měl něco proti Battleloru ale čekal jsem Dunu.. :) Asi bláhově ale říkal jsem si, že by to mohla být pecka.
A jelikož teď Battlelore prodávám tak ani moc nemám chuť jít do téhle hry. Ale uvidíme co pravidla.. :)

22.2.2010 22:22:06

SSZGSA
tak na dunu jsem se taky těšil, ale pokud vím bude to jen stejný mechanismus, ale nemají práva na knižní předlohu, má to být ze světa TI, tím pádem absolutně mimo můj zájem :(
nebo je nějaká šance, že to fakt bude duna?

22.2.2010 22:28:23

To Kandelabr
Já slyšel to samé.. a TI3 mám rád. Ale souhlasím, duna má být Duna!!

22.2.2010 22:35:29

No,
já se na tu hru celkem těším. Teď vyšel další článek a podle toho jsou ty hry založené na jiném systému tak uvidíme.
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1121

23.2.2010 01:03:02

Vasek
Zajimave, Battlelorem to mini zvat jen proto, aby se to prodavalo. Z toho clanku to na me delalo dojem, ze puvodni koncept BL chteji docela pohrbit a sosat z toho nakym zpusobem love. Jsem zvedav, cim chcou nahradit tu zakladni hru...

23.2.2010 01:13:14

jsem z toho nějaký celý vedle
škoda, že si nepřečtu, co tam píšou, ale to má být nějaká nová varianta BL? To jako si to mám začít kupovat znovu od začátku??? S originálem jsem skončil u hrdinů. Do draků ani kreatur už nejdu, dát za 3 figurky osm stovek...
nejhorší na tom je, že tohle je přesně téma a styl, co mi sedí, rytíři, figurky....

23.2.2010 06:37:32

Kandelabr
No, šance na pravověrnou Dunu jsou minimální, to by skrblíkovi Herbertovi muselo spadnout něco na hlavu. Svět TI3 je dost plochý, takže pokud to nebude pravověrná Duna, taky nekupuju. Ale oni se k tomu stejně moc nemají, práva na Dunu koupili od EON společně s právy na Cosmic a Borderlands už před drahnou dobou. A jejich dlouho ohlašované Reins of Power také stojí, což je škoda, na tu jsme s etěšil nejvíc :(

23.2.2010 09:39:31

to hammer
Já Battlelore ukončím Creaturama. Na Draky už asi kašlu, ale kreatury jsem vždy chtěla, jen se mi nechce je shánět na ebay. A tím myslím bude moje sbírka Battlelore tak akorát. Novinka od FFG mě už neláká.

23.2.2010 09:51:30

to hammer
Ještě něco. Pokud občas potřebuješ pochopit o čem se píše na těch a těch stránkách, existuje od firmy google překladač. ( http://translate.google.cz/#) Bud si tam vložíš jen část textu a vybereš jazyky z jakého a do jakého to chceš přeložit, nebo do pole pro překlad vložíš celý link stránky a ono ti to přeloží celou stránku. Překlad je sice nic moc, ale pro základní pochopení docela dobré.

23.2.2010 09:57:36

sappho, hammer
Stojí to za to vyzkoušet =)
Člověk se nejen dozví, o čem to je, ale vážně se dobře pobaví - viz FFG = Fantasy Letový Hry =) =)

23.2.2010 10:06:26

rbx

sappho
ted byla nekde zprava, ze nejaky dansky skolak byl liny a svuj domaci ukol sveril kompletne Google Translatoru :-) Dostal petku :-))) Ale jinak je to fajn nastroj, obcas dost pomuze.

23.2.2010 10:06:41

Hammer
Jj, prepracovanej system BL dle standardu FFG, budou tam menit to, co se jim nelibilo. Ono je taky dost dobre mozny, ze to fakt bude jiny, Borg ani neni designer hry, tim je nejakej Robert Kouba:) Zatrolene, stejne to skonci tak, ze si tohle poridim, uz kvuli tem Lannisterum:) Jen se mi nelibi ten koncept, proste pak do hry budou pridavat dalsi rody a ja si je budu kupovat taky:)

23.2.2010 10:07:21

Sappho
Mno ono to obecne trochu lip preklada treba z nemciny, anglictina je trochu specificka... Ale na porozumeni to urcite staci bohate.

23.2.2010 10:09:04

překladače
Jelikož mám doma učitelku angličtiny a češtiny tak mi občas ukazuje jak vypadají úkoly:) Samozřejmě je to celkem nepoužitelné, ale základní pochopení to docela jde. Nechtějte věděť jak překladač přeloží větu: Vrhl na ní dlouhý pohled :)

23.2.2010 10:10:16

Vybíráme z Bazaru

Insula - CBG, anglická verze
Insula - CBG, anglická verze
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas