Starsie hry

Chcel by som vediet kde alebo akym sposobom by sa dali zohnat niektore starsie kusky, ktore sa uz nevyrabaju a nedaju kupit (ako nove).. Dufam ze som otazkou in v tejto sekcii:)
9.7.2010 21:08:50

singer
Mno na Slovensku ti budou muset poradit Slovaci, vim, ze je klub v Blave a pak netusim. Pokud se pohybujes do Ceska, tak minimalne v Brne, Praze, Ostrave, Budejkach a Plzni (snad nikoho neurazim, kdyz vyjmenuju tyto;) jsou velke kluby, v mnoha mensich mestech mensi, kam se da zajit a hry si zkusit...;)

9.7.2010 21:24:49

Joe

Aneken
Singer asi skôr myslel kúpiť...

Nuž to bude asi problém, ak to nenájdeš v obchodoch, tak u nás som zatiaľ niečo ako hry v obchodoch s lacným tovarom nevidel.

9.7.2010 22:13:47

Essen
Na veletrhu v Essenu je fůra bazarů, kde se prodávají starší hry a některé i dokonce nepoužité.

9.7.2010 22:18:10

Joe
Ted na to koukam, jsem nejakej prepracovanej, jsem misto zohnat precetl zahrat:) Kren ma pravdu s tim Essenem, tam se da sehnat prakticky cokoliv:) Jinak obcas se neco vynori v ruznych aukcich, doporucuju treba e-bay, ale ta prijde draz...

9.7.2010 22:44:52

Joe
Ja mam na mysli konkretne kusky. Najviac by som chcel asi zohnat (a to pochynujem ze na Essene) stareho Investora, viem ze mnohym sa to zda nehratelne ale bola to moja prva hra a mam na nu dobre spomienky, taka oddychovka. Problem je ze sa stratila a ja nemam kde zohnat iny kus (Novy je uz prekombinovany, o nieco starsia verzia ma zase nekvalitne prevedenie)

9.7.2010 23:55:39

Joe,aneken
Joe sorry :), adresovane anekenovi

9.7.2010 23:56:42

Vybíráme z Bazaru

Northgard + všechny doplňky
Akt. cena: 2800 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas