Slogan k fotbalové hře

Ahoj, kdbyste někdo měl chuť pomoci mi vybrat slogan k té fotbalové hře, mrkněte prosím sem (je tam malá anketa - hodnotí se od jedné do čtyř, přičemž čtyři znamená nejlepší):
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dG0zOHhCZTlFRjh4MDJ2el9yUjNCRlE6MQ&ifq

Dnes odpoledne to musim uzavřít a jak už do toho zírám dlouho a přežvykuju pro a proti, nejsem schopen se pro nic rozhodnout. Kdyby vás napadl nějaký vlastní megabombózní slogánek, napište ho prosím do vlákna.
Dík moc.
9.6.2010 11:08:18

ja k tomu nic nemam
ale hned me napadlo "Banik p..." :-D

9.6.2010 11:09:33

...
'Fotbalové šílenství ve vašem pokoji'
(ochutnejte fotbalové šílenství... ???)
...hmmm jen nápad z hladu

9.6.2010 11:25:38

Morthe
tak už jsem hlasovala, ale za 'Fotbalové šílenství ve vašem pokoji' máš u mě 4body :-) bezkonkurenčně nejlepší ze všech možností

9.6.2010 11:33:48

.klopcik

..a co zname klise:
FOTBAL TO JE HRA!

(mozno s ciarkou , za fotbal;)

9.6.2010 11:34:38

rbx

jiraman
hlasuju pro Mortheho navrh: Fotbalove silenstvi ve vasem pokoji, na vasem stole, bla bla... |To spojeni Fotbalove silenstvi je super.

9.6.2010 11:36:56

.klopcik
to bylo zcela první, co mě napadlo: 'zelená je tráva, fotbal to je hra!' ... akorát bych tam váhal, jestli to nemůže nějak kolidovat s autorskými právy F. R. Čecha

9.6.2010 11:38:24

Morthe
..ono je to text nejakej piesne, co:) ..neviem ake su tu pomery s tymyto vecami, ale mozno by sa to dalo spitvorit na nieco ako Drevena je deska, fotbal to je hra! a stale by to bol fotbalovy popevok:))))

9.6.2010 11:41:18

Morthe
To složil F.R. Čech? Já od něj znám hlavně obraz "Zvířátka obdivují p..u" :D Člověk se pořád učí.

9.6.2010 11:56:32

Sydo
Ale zas jako obraz je to luxusni a ne ze ne!;)

9.6.2010 12:03:36

Slogan
Jinak abych nebyl jen off topic, to Mortheho mi zatim prijde nejlepsi;)

9.6.2010 12:04:04

aneken
Tak to bez debat :)

9.6.2010 12:04:11

Slogan
Jo, mě též.

9.6.2010 12:04:28

rbx

sydo
ano, ale ne hudbu. Hudba je anglicky fotbalovy popevek z Chelsea. F.R. ji ukradl, prevzal...nevim, jak se tomu tenkrat rikalo. Nedavno to bylo ve Vikendu na Nove.

9.6.2010 12:04:45

...
Já bych teda možná ještě zvážil to, co navrhoval rbx:
'Fotbalové šílenství na vašem stole' (které mě napadlo teď, když jsem nad tím znovu přemýšlel a až pak jsem si uvědomil, že už jsem to někde zahlédl =D)

9.6.2010 12:09:15

...
mně se ten rbxův nápad taky líbí.
Nebo něco jako "celé mistrovství máte v kapse"

9.6.2010 12:12:55

Elissa
Tohle si nemůžu neodpustit (omlouvám se):
'Fotbalové šílenství ve vaší kapse' Goal! Game

už radši mlčím a jdu něco dělat, začínám to moc kombinovat ;)

9.6.2010 12:20:13

Slogan a další
Nejvíce se mi asi taky líbí Mortheho slogan "Fotbalové šílenství na vašem stole" nebo co varianta "Fotbalové šílenství máte v kapse". Jinak děkuju všem co hlasovali, ale Morthe to asi však všechno přebil :)
Jinak ta hra mě fakt už hodně krká. Furt řešim takový mikrodilemata a nevim s kym to konzultovat, obracím se tedy na vás znovu s otázkou (ideálně na ty co o hře již něco vědí): je lepší dát do základního packetu 28 hráčů a 6 taktik nebo 26 hráčů a 8 taktik.
Možná už řešim blbosti, ale už mi to nějak nerozhoduje... Už toho mam dost...

9.6.2010 15:08:35

Jiraman
Víc hráčů - s menším počtem taktik to bude jednodušší a kluky z cílové skupiny budou podle mě bavit více ti hráči.

9.6.2010 15:18:52

DD

Vice hracu
Taky jsem spis pro to tam dat vice hracu a taktiky pak nejak rozumne distribuovat v tech rozsirujicich paklech.

9.6.2010 15:34:37

DD

Rozsirujici pakl
Akorat pak zalezi jak mas naplanovane ty rozsirujici baliky. Kdyz das do zakladu 28 hracu - tak by pak rozsirujici balik mel mit teda 14 hracu + pripadne neco dalsiho. Kdyz das 26 tak rozsirujici baliky budou mit 13+ ..

9.6.2010 15:36:09

Jira
Asi 28+6 bych si myslel. Jax nakonec doresil ten protiutok???

9.6.2010 15:58:32

Jira
Asi 28+6 bych si myslel. Jax nakonec doresil ten protiutok???

9.6.2010 15:58:32

Aneken
Brutálně jsem ho dořešil. Celý jsem to překopal :)

1. Základní taktiky se nevykládají, ale pouze leží na stole jako informace pro oba dva hráče. Hráč tedy v ruce drží pouze fotbalisty.

2. Jako druhou kartu můžeš vyložit pouze záložníka. (např. k útočníkovi či obránci). Nelze tedy vyložit dva útočníky nebo dva obránce.

3. Samostatný útočník má bonus k útoku +2. Samostatný obránce má bonus k obraně +3. Samostatný záložník má bonus 1/1. Dále platí pravidlo, že vždy když vyložíš záložníka k útočníkovi, mají bonus +1 do útoku a když k obránci mají +2 do obrany.
POkud chceš udělat protiútok mají +1/+1. Záložníci tedy mají hlavní význam jako support k dalším hráčům.
Viz taktiky zde:
http://docs.google.com/fileview?id=0By3nmjKwj6M1ODBmYzEyZTgtYjY3My00YjRiLWIxYWUtZWNmNmIwOGVkNmNj&hl=en

4. Protiútoky fungují pořád stejně. Musíš zahrát dvě karty a jedna z nich musí být záložník. Dále musíš jednou kartou ubránit útok protihráče. Započítáváš si bonus záložníka. Když ubráníš dáváš góla jakoukoliv kombinací.

5. Když vyhraješ obranu. (Obránce má víc než útočník nebo obránce soupeře). Dáváš si tohoto obránce stranou. Jakmile již nemáš karty, za každého z těchto obránců si připočítáš +1 k základní obraně bez karet. (Tímto způsobem se můžeš připravit na závěr hry a mít základní obranu třeba 5)

6. Dále ruším červenou kombinaci u čísel. (Možnost druhého útoku.) Většina lidí to hodnotila jako věc u které převažují zápory nad klady - moc specifická pravidla a efekt je nevýrazný a málo hraný. Nahradím to možná možností dát dva góly najednou když kombinace projde - ale bude to jen u slabších kombinací.

Hrůza, ale testoval jsem to ještě s Elenistarem a Kyrysem a myslim že to docela fungovalo a že to takhle bude nejlepší.

9.6.2010 16:20:00

Jiraman
Aha, tak to jsem zvedav, jak to bude fungovat. Ja bych byl asi porad za moznost jedne vykladane karty, ale tak jak to popisujes, tak to vypada rozumne...;)

9.6.2010 16:35:51

Vybíráme z Bazaru

T.I.M.E Stories CZ
T.I.M.E Stories CZ
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas