Puerto Rico

dotazy ohledně hry
29.7.2010 09:17:53

dotaz
koukni na tento odkaz a pokud nenajdeš odpověď na tvoje otázky písni dotaz přímo pod danou hru http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/puerto-rico-27/

29.7.2010 09:22:13

takže ty dotazy
Začali jsme včera tuhle hru hrát.. v průběhu jsme ale zjistili několik maličkostí:-D pro začátek – hráli jsme ji ve třech hráčích.
1) je nějaké pravidlo pro určování postav nebo je to čistě na hráči,co je pro něj výhodné? (tak jsem to pochopila). Ale je jasné, že některé role budou při prvním kole nevyužité, protože např. ještě nemám co prodat.
2)nedočetla jsem se,kolik přesně přijde kolonistů na Loď kolonistů – píšou minimálně tolik,kolik je hráčů. ok, ale pak, když se ve fázi starosty kolonisté z lodi dorozdělí, kolik jich pak umístit? zase jen tři?
3)mám plantáž obsazenou kolonistou.pak mám tabákovnu (pro tři kolonisty) obsazenou jen dvěma kolonisty. Budova je ale funkční,že ano?
4)k jedné plantáži vždy přísluší jedna produkční budova (tudíž k jedné plantíži tabáku je tabákovna)? nebo k jedné obsazené plantáži přísluší jedno obsazené „kolečko“ produkční budovy? 5)a jak je to pak s vyprodukovaným zbožím? když mám obsazenou jednu tabákovou plantáž a v tabákovně mám dva (ze tří možných) kolonisty tak se to řídí tím, kolik mám koloinstů v produkční budově, nebo kolik mám plantáží a zárověň budov?
Děkuju moc za odpovědi, ještě určitě nějaké přijdou,až k tomu sedneme podruhé:-)

29.7.2010 09:28:41

Tyhle dotazy nepatří sem !!!
Jak už psala Ella napiš ty dotazy přímo do vlákna diskuze k téhle hře a ne do obecné diskuze o hraní společenských her. Tady se diskutuje obecně o hraní. O konkrétní hře se vždy diskutuje v diskuzi u konkrétní hry. Viz:

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/puerto-rico-27/

29.7.2010 09:40:17

pardon:-)
předtim jsem žádnou jinou nenašla, teď už to vidim:-)

29.7.2010 13:36:49

Vybíráme z Bazaru

Kemet Krev a písek
Kemet Krev a písek
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas