Party hra pre 4 (možno vlkodlaci za úplňku?)

Ahojte,

hľadám jednoduchú party hru pre 4. Má to byť niečo jednoduché a zábavné. Najviac ma zaujala hra #Vlkodlaci za úplňku, tam sa ale bojím, že to v 4roch nebude ono. Viete mi poradiť, či sa to dá hrať v 4roch. Poprípade viete o nejakej podobnej hre, ktorá by fungovala v 4roch? 

Ešte som pozeral na hru #Milostný dopis ale tam si už nie som istý ako veľmi zábavné by to bolo. Vlkodlaci mi svojim konceptom prídu na párty o dosť zábavnejší ako Milostný dopis.

Ak by ste mali tip na nejakú inú párty hru pre 4roch, tak kľudne dajte vedieť.

22.2.2024 21:40:22

U nás se ve čtyřech jako party hraje nejčastěji #Blafuj , #Túry Můry , #Drakiáda: Čas letí, #Slon přes palubu nebo #KABO. Pokud máme party hraci večer, stihneme je vystřídat všechny, pokud hrajeme něco “většího”, tak něco z toho pak hrajeme na “dojezd”. 

22.2.2024 22:10:07 | Upraveno autorem (porovnej)

S různými skupinami měly vždy velký úspěch #Obrázky – napovídání fotek třeba pomocí kvádrů, kamínků matice 3x3.
Jinak třeba #Párty Alias v různých verzích – napovídání slov nejdřív libovolně, pak jedním slovem a pak pantomimou.

---
Pomáhám s překlady pro Fox in the Box a testováním her pro Ion Game Design.

23.2.2024 12:41:59

Za mě:

#Dixit  , #Představ si  - alternativy ke klasickým aktivitám ve smyslu napovídáš ostatní hádají (dixit), a představsi pantomima bez trapnosti předvádění

#Coup - angličtina je snadná, rychlá blafovačka, zajímavější než milostný dopis, člověk musí blafovat a je tam zajímavá interakce (alternativa #Coup: Rebellion G54  )

23.2.2024 12:46:30

+1 k #Blafuj a #Túry Můry . #Insider je v podobné váhové kategorii. Z her, který jsou trochu víc social deduction (jako Vlkodlaci), tak podle mě v celku dobře ve 4 funguje #Pekelný stroj: Moriarty vs. Sherlock. #Dixit ve 4 není nic moc.

23.2.2024 13:02:09 | Upraveno autorem (porovnej)

novy MLEM, ale uz je to vetsi nez jen par karticek

23.2.2024 15:52:50

#Milostný dopis určitě nezklame. Rychlé, skladné, zábavné,… A třeba i #Scout nebo #Mascarade, či nějaký #Safari Bar.

24.2.2024 20:36:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mozkozrout za hranice věčnosti
Mozkozrout za hranice věčnosti
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas