Něco jako starý dobrý Kubrt

Zásadně odmítám hrát nejrůznější sci-fi a fantasy kooperativní kostkové ameritrashe, protože přímo nesnáším hry s velkým podílem náhody. Ale už od dob, kdy Kubrt pro Deskofobii dělal nejrůznější let´s play videa, mě baví se na ně dívat. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nevíte o nějakém českém nebo anglickém kanále na YouTube, kde jsou taková videa ke shlédnutí? Na hře mi ani tak nezáleží, protože ji stejně nekoupím, spíš se mi jedná o to, aby to byla opravdu zábava. Něco jako Kubrtův Eldritch Horror nebo Robinson. Ovšem pozor, pokud se jedná o nějakou kampaňovou hru, nechci, aby tam byl pouze první scénář (na který se můžu podívat prakticky kdekoliv), ale pokud možno celá kampaň. 

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

18.4.2024 14:16:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Rob's Gaming Table by mohol mat to co hladas.

18.4.2024 14:18:37

Ale jo. To vypadá slušně. Celkem pestrý výběr her. Ještě se chci zeptat, jestli je to ale i zábavné? Protože ta videa jsou velmi dlouhá (klidně i 7 hodin), tak mi jde o to, abych nekoukal na člověka, který u toho polovinu času sedí a tiše rozmýšlí další tah.

EDIT: Teď jsem se díval, že třeba video ke Castles of Burgundy trvá tři a půl hodiny??? Vždyť ve dvou to je hra tak na 90 minut max.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

18.4.2024 14:42:04 | Upraveno autorem (porovnej)

@BuenoExcellente - https://www.youtube.com/channel/UC7X8wLG-27nykK915Bk_Ojg

18.4.2024 14:45:41

Co treba Rahdo a jeho Runthroughs videa - https://www.youtube.com/@rahdo - mele u toho celou dobu ;)

18.4.2024 16:36:30

Mně strašně baví lets playe Colina z Meet me at the table. On to fakt prožívá, začal jsem sledováním  Nemesis Untold stories a dodnes na to vzpomínám.

18.4.2024 16:40:36

Rahda v žádném případě. On ty hry vždy rozehrává, jen aby je přiblížil divákům a málokdy je dohraje. Toho Colina taky ani omylem. Několik jeho videí jsem viděl a strašně mě štvalo, že to má obvykle schéma špatné televizní show - nedaří se, nedaří, ale pak se to zlomí, přijde zázračný hod a všechno dobře dopadne. Jenže před tím hodem je vždycky střih. A když se to stalo několikát, přestal jsem se na něj dívat, protože mu zkrátka nevěřím.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

18.4.2024 16:58:30 | Upraveno autorem (porovnej)

slovensky:
Nithrania

na multiplayer:
No Rolls Barred

tady sleduji prevazne solo hry, ale nabizi i multiplayer:
Heavy Cardboard
Gaming Rules!

ciste solo:
No Fluff Solo Gaming with John LaRuffa
Box of Delights

18.4.2024 17:00:31

Rob's Gaming table to ma straaaasne roztahane. Ty jeho videa by se mela osekat alespon o tretinu.

18.4.2024 17:03:58

Rahdo je dobry pro novacky, taky jsem na nem zacinal. Ale pro pokrocile uz nedoporucuji.

18.4.2024 17:05:24

@Junik I tobě děkuju za tipy. A díky za názor na Roba. Koukal jsem na délku těch videí a když jsem zjistil, že hry, které znám, v jeho podání trvají zhruba třikrát déle než když hraju já, řekl jsem si, že to nebude to, co hledám, protože já hlavně chci, aby ten let's play měl šťávu.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

18.4.2024 17:34:54

Jinak před chvílí jsem po mnoha a mnoha letech opět dokoukal toho Kubrtova Robinsona a jelikož už jsem si nepamatoval, jak to dopadlo, dobře jsem se u toho bavil. A to Robinson patří mezi hry, o nichž jsem kdysi prohlásil, že už je nikdy nechci hrát.

No nic, asi si zopakuju i ten Eldritch Horror a pak se vrhnu na ty vaše tipy.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

18.4.2024 17:43:28

Ahoj,

já doporučuji Rickyho Royala a jeho Box of Delights. Pokudti nevadí má starší videa, tak nad těmi jeho staršími jsem já strávil dlouhé hodiny (poslední dobou na koukání na videa čas moc nemám):

https://www.youtube.com/channel/UCdyvGEgHQNI8CEcAxbeLPIQ

 


 

...................................................................
Odvážný dobrodruh

19.4.2024 08:06:44

Vybíráme z Bazaru

LEGENDY ZÁPADU CZ - základ+3 rozš. (nové,ve folii)
LEGENDY ZÁPADU CZ - základ+3 rozš. (nové,ve folii)
Akt. cena: 1025 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas