LCG model

Kdyby to zajímalo tak FFG změnilo vydávání měsíčních balíčků k lcg hrám. A to celkem podstatně. Dosud bývalo, že 10 karet bylo po jedné kopii a 10 po třech. Tedy 20 nových karet a celkem v 40 balení. Počet nových karet zůstane s tím rozdílem, že všech 20 nových karet bude ve třech kopiích! To znamená 60 karet v balení a všechno asi za 15 dolarů. Takže od nových cyklů bude stačit jeden chapter/battle/asylum pack ke všem kartám.
1.1.2010 15:41:18

LCG model
Tady je odkaz: http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1022

1.1.2010 16:09:14

nový model
Pokud jde o mě, tak jako příležitostní hráč tuto volbu nevítám, protože to pro mě znamená vyšší vydání.
Warhammer Invasion hraji zatím jen s jedním kamarádem a nám stačil původní model, takhle je možné, že budeme kupovat jeden battle pack pro nás oba a provedeme přerozdělení.

1.1.2010 16:59:51

nový model
mi vyhovuje. Kupovat třeba kvůli jedné karty 3x CP bylo prostě zlo a zaváděly se místní úpravy o proxovaných kartách.

4.1.2010 06:43:47

možná...
Tak možná, že to vlastně zas tak špatné není. Osobně by se mi líbilo, kdyby v balení byly karty po 2 kopiích, ale to není možné z toho důvodu, že lze hrát jen 3 stejné karty v balíku, tudíž užitná hodnota pro Hráče s velkým H, by byla nulová, mě by to tak asi stačilo. Každopádně asi máte pravdu, že je lepší zaplatit víc a mýt vše na maximum.
Nakonec i já jsem např. pokud jde o starter W:I, objednal ještě alespoň jedno další balení, abych karty přinejmenším zdubloval.

4.1.2010 09:07:09

přesně
já kupuji třeba na Agoty vše dvakrát, nějaké i třikrát. Což bylo za 470 popřípadě 705 kč. Teď bude všechno asi za 350 s tím že už nehrozí 6 přebytečnejch karet. Navíc zvládnu jak AGoTy tak Warhammer.A ještě mi toto říká že asi nezůstane jenom u těch aktuálních tří LCG her.

Does this mean that FFG is planning future games using the LCG format?

Of Co…. Wait, that wasn’t one of the approved questions!
Guards! Get this guy out of here…

4.1.2010 13:26:52

Vybíráme z Bazaru

Cosmic Encounter Duel
Cosmic Encounter Duel
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas