Konec

Skloňme hlavu a truchleme. Dnes, 4.8.2009 Zatrolené Hry zemřely. Top 10 vede Le Havre. Spojme web s hrajeme.cz a pojďme si o samotě vychutnávat 20 odstínů hnědé...
4.8.2009 07:12:44

Zeus
dostat dostihy do top 10 tímto způsobem...to je hodně úsměvné :), ale možná že o to fakt usiloval :)

8.8.2009 12:40:19

Proken
Našel jsem jeho hodnocení u Dračího hradu, dal mu nejvyšší z hodnotitelů - trojku. Takže nehodnotí jen 1 a 5.

Pokud jde o zprávy, možná si toho jenom nevšiml. Nebo ji přečetl a neodpověděl?

8.8.2009 12:47:11

husak
aha a možná ani neví že ZH obsahují diskuzní forum a že se tu o něm docela dost poslední dobou bavíme že :D

8.8.2009 13:12:10

kontaktování
Poslal jsem mu 2 emaily, kontaktoval jsem jeho kamaráda (který mi odpověděl), probíhá tu vcelku bouřlivá diskuse... Nevím, co víc pro to udělat...

8.8.2009 14:37:20

beholder
na fore je aktivny, este v ten den co mu Zeus pisal pridaval prispevky do fora...

8.8.2009 20:52:45

sydo
davam to sem na porovnanie,vidite sami ,ake su tie terajsie spory od veci...zatrolenky ziju,drazdia,podnecuju,inspiruju...koniec nehrozi

26.11.2010 18:42:52

koniec
posledna poznamka, dva tyzdne budem ticho-cim je to tu lepsie,tym viac ludi sem chodi,zabludi,natrafi,proste to tu zije,a to je dolezite najviac.popri tych konfliktoch je zeus urcite spokojny.

26.11.2010 20:22:34

dedo
Ne tak úplně. Jsem sice rád, že sem chodí více lidí, ale to, co se občas děje v diskusích mne víc než jen mrzí :-(

27.11.2010 08:58:17

Manipulace s hodnocením
Kdože to manipuloval s hodnocením? Nějak jsem nenaěel jméno:). AH jsem sice nehrál, ale nechápu, jak mu někdo může dát nízké hodnocení. Naopak Dostihům bych dal minimální hodnocení směle - ty by dokázala vyhrát i slepý opilý hroch před smrtí

27.11.2010 09:58:49

???
Není trochu pozdě to řešit? Po více než roce? :-)

27.11.2010 10:10:09

Atterdag
Právě Arkham Horror má dost nízká hodnocení i od zde velice aktivních uznávaných hráčů. Jen se podívej, komu se AH příliš nezamlouvá, možná budeš sám překvapen jaké nicky najdeš.
Sám valím oči, jen doufám, že já budu ve skupině hráčů, kterým se líbit bude a to moc.

27.11.2010 10:18:34

sydo
Ja bych spis jako ukazatel kvality koukal na pocet odehranych hodin, nez jak se lidem hra libi. Preci jen jak casto se hra hraje odrazi kvalitu hry.

to Deth:
Jak se da zjistit, jak kdo hodnotil danou hru, aniz bych musel lezt na jeho profil?

edit: Uz vim :-D

27.11.2010 11:14:28 | Upraveno autorem (porovnej)

to Deth
Ja jsem oci ani tak nevalil, kdyz jsem se koukal na hodnoceni. Prohlizel jsem seznam her hracu, co dali spise podprumerne hodnoceni, a v seznamu meli prevazne Eurovky, takze z toho bych usuzoval, ze je tento zanr nebere a ja osobne jejich hodnoceni neberu za relevantni. Problem je, ze k hodnoceni neni komentar, proc se hra nelibi. Jediny, kdo ho uvedl byl TomasV a jeho pripominku chapu. Ciste zaklad bez rozsireni se zakladnimi pravidli se stava po zapeceteni dvou - tri bran vazne nudou.

27.11.2010 11:21:00

Počet odehraných hodin
Nejsem si jistý, jestli je počet odehraných hodin dobrý ukazatel. Nedokážu to sice odhadnout statisticky, ale řekl bych, že většina lidí počet odehraných hodin nepíše. V práci máme všichni dost papírování:)

27.11.2010 12:11:46

Atterdaq
Ja s tebou souhlasim a chtel jsem to uvest, ale nechtel jsem zase poslouchat, ze jsem nevyrovnany. Ono ani neco pres 160 hodnoceni neni smerodatnych. Neda se jednoznacne rict, ze tato statistika je nejlepsi, kdyz do ni hlasuji lide, kteri tento druh hry nemaji radi a uz predem je jasne, ze ji odsoudi. Tim nevtrdim, ze jsem jiny. Kdyz prede me da nekdo Eurovku typu Le havre, tak taky nejsem nadseny, ale pote ji nedam hodnoceni 1 z 5. Nedam ji zadne hodnoceni, protoze jsem rekneme zaujaty. Proste to neni muj zanr. Zahraju si ji, ale nevyhledavam tento druh her.

Jinak co se papirovani tyce, tak jedno kliknuti ze jsem hral od peti do sesti si myslim zabere tak pet vterin, asi stejne jako kliknout, ze se mi tato hra libi. :-) A je pravdou, ze ja to sem taky nepisi, to by mel Arkham misto 160 odehranych hodin pres 200 uz :-D

27.11.2010 12:25:24

Atterdag
Já bych takový ukazatel za směrodatný bral, ovšem za předpokladu mnohem většího počtu hráčů než je na tomto webu, potažmo u nás v republice.
Při skupině např. 10.000 osob a více, kdy samozřejmě né zdaleka všichni by toto psali, by i tak zůstal dostatečný počet hráčů, kteří hraní píší.
I přes napsané se dívám relativně často na žebříček hraní her, protože mě zajímá zda i z toho malého počtu hráčů zde někdo tu kterou hru hraje.

27.11.2010 12:26:45

To Vojta
S tím papírováním jsem to myslel tak, že bych neměl tu sílu vypisovat průběh partie. Zatím nejlepší popis, který jsem tady četl, byl od Syda na hru, jejíž jméno jsem zapomněl:)... Pax Romana? Luzný velbloud svedl generála...

27.11.2010 12:41:12

Atterdaq
JJ, luzní velbloudi jsou v Paxu :)

P.S: Pěkně jste toto téma reanimovali :)

27.11.2010 12:49:03

Hodnocení her
No já si vybírám podle mne blízkých hráčů, s kterými se u hodnocení mých oblíbených her shodnu. Mám rád Eurovky a figurkovky moc nemusím. Třeba mám rád přesně jiné hry než Sydo (není to myšleno vůbec ofenzivně, Syda jsem vybral jako příklad) a tak co se líbí jemu, tak to je pro mne průměrná hra a naopak. A přesto se na Sydovo hodnocení podívám, protože věřím, že figurkovky má nahraný a hodnotí je dobře. A pokud si mám vybrat nějakou figurkovku, tak mne ovlivní. Ale třeba Eurovku, bych si podle něho nevybíral.



27.11.2010 13:17:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nemesis: rozšíření Predátor
Nemesis: rozšíření Predátor
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas