Vlaada

Kolik mají amíci her...

Byl jsem teď na uzavřené herní akci v USA (Gathering of Friends). Většina účastníků vyplnila před akcí dotazník s mnoha nejrůznějšími otázkami, a později tam pak byla soutěž v tipování, jak lidé odpovídali. Jedna otázka v té soutěži byla, kolik podle dotazníku vlastní průměrně jeden respondent her (tj. kdyby si respondenti rozdělili rovnoměrně své sbírky, kolik by připadlo na jednoho her). Tak schválně, tipněte si (tučně v nadpisu). Kdo bude nejblíž, nevyhraje sice nic, ale získá nehynoucí slávu :). Podotýkám, že v daném dotazníku odpovídalo 262 respondentů - účastníků akce (většinou z USA, ale i z jiných zemí)... a že neodpovídali všichni (např. já, který si dotazníku na stránkách nevšiml :)
14.4.2010 08:43:13

kolik her za týden - příklad
pondělí večer War at Sea - příprava + 2 kola (přetažení večerky)
úterý večer War at Sea - 2 kola
čtvrtek večer War at Sea 1 kolo
Sobota War at Sea poslední 3 kola (uf, jedna hra je na 8 kol :) + příprava Vládci podzemí (opětovné proniknutí do pravidel)
Neděle Vládci podzemí - 2 kola
téma pro dalších 14 dní jasné.... :)

Takže jak to mám brát 6 her za týden, nebo 1 a kousek ? :)

16.4.2010 13:10:25

hraní vs sbírání
No já už jsem asi přetáhl metu "rozumného" sbírání her, protože nestíhám hrát. Mám pořád takový pocit, že všechny dobré hry bych měl mít, ale pak zjišťuju, že i nejlepší hry stíhám hrát jen párkrát. Hlavně díky pracovnímu vytížení stíhám hrát prakticky jen o víkendech. Je mi úplně líto, když se koukám na sbírku a vidím, že rozšíření k WOTR mám už asi rok a půl, aniž bych ho zkusil. Tak luxusní záležitost jako Runewars jsem stihl dát jen jednou, i když ji mám už tak dva měsíce... Stejně se ale méně hraných titulů odmítám vzdát, protože prostě nemám žádnou špatnou hru a i na ty "více zaprášené" třeba jednou bude nálada :-)

16.4.2010 14:29:48

hraní vs sbírání
Já taky pořizuju hry jenom pro hraní. Bylo by mi líto nerozbalených krabic uložených v archivu. Snad jako investice? Jako s vínem? Ale to už je zase jiná rovina...

dilli: takový den bych si taky dal... :-)

16.4.2010 17:46:40

@ dilli
Tak místo překladů jsem si nakonec dala jedny Vládce podzemí (málem jsem přišla o všechny své dosavadní licence) a jednu Loděnici (ve které jsem udělala míň skopičin než soupeř a napravila si tak alespoň kousek reputaci).

17.4.2010 02:08:03

Vybíráme z Bazaru

Legacy of Dragonholt příběhová hra v AJ
Legacy of Dragonholt příběhová hra v AJ
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas