Kde výhodně nakoupit deskovky.

Narazili jste na zajímavou akci ve vašem obchoďáku? Našli jste klenot v levných knihách? Dejte to vědět ostatním.

edit:

! ! ! UPOZORNĚNÍ ! ! !

TOTO VLÁKNO BYLO ZALOŽNO ZA ÚČELEM NEZIŠTNÉ POMOCI UŽIVATELŮM TOHOTO WEBU. NENÍ URČENO KE SDÍLENÍ AFFILIATE ČI PROMOVÁNÍ VLASTNÍHO OBCHODU. TAKOVÉ JEDNÁNÍ JE V ROZPORU S PODMÍNKAMI POUŽÍVÁNÍ TOHOTO WEBU. BERTE TO PROSÍM V POTAZ.

NERESPEKTOVÁNÍ TĚCHTO PRAVIDEL BUDE MÍT ZA NÁSLEDEK SMAZÁNÍ VAŠEHO PŘÍSPĚVKU A V PŘÍPADĚ OPAKUJÍCÍCH SE PŘESTUPKŮ DALŠÍ PŘIMĚŘENÉ DŮSLEDKY.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

15.11.2012 09:20:58 | Upraveno autorem (porovnej)

@valdstein zrovna u téhle slevy kdo chce, ten původ najde (a kdo bít psa, najde si hůl). Po najetí kursorem na červený výrazný otazníček vedle té přeškrtnuté Běžné ceny se zobrazí vysvětlivka: "Doporučená prodejní cena". A když si najdeš stránku výrobce, tak ten přesně za tuto prodejní cenu 1399 to výrobce v tento okamžik nabízí.

https://boardbros.cz/produkt/khora-zlaty-vek/

Jen dodám, že zrovna Tlamu bych nepodezírala, že se snaží své zákazníky nějak napálit. Za posledních pár let jsem toho u nich výhodně nakoupila docela dost.

A vyčítat prodejcům, že udělají slevu jen minimální, mi taky nepřijde fér. Účel slev není charita. Je to podpora prodeje. Ty speciálky taky musí platit nájmy, energie, daně, mzdy atd. atd.

3.12.2023 13:46:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Ta sleva není malá, ale mohu potvrdit co psal Chermy o cenách u konkurence. Pozoroval jsem totéž.

3.12.2023 14:35:32

Taky mi přijde úsměvné psát, že se nás  deskoherni eshopy/vydavatelství snaží “napálit”. Letos bylo tolik slev a možností, jak pořídit hry za pakatel, že jsem nestíhal objednávat. Koneckonců všichni ti lidé také musí z něčeho žít. 

Jinak předpokládám, že jakmile se vyprodaji všechny ty kvanta her objednané během covidu, tak se zase trh ustálí a bude konec tohoto slevového šílenství. 20 - 30 % slevy začnou být zase atraktivní a nebude se o nich mluvit jako o “nízkých slevách”, kteryma se snaží napálit zakaznika. Akorát bude těžké si zvyknout, docela si nás rozmazlili :D 

A abych nebyl OT - na imagu mají rozšíření Timber city k Frostpunku za 799 Kč :-)

3.12.2023 16:15:03 | Upraveno autorem (porovnej)

@Chermy Asi jste nepochopil mojí argumentaci. Uznávám, že to sleva je. Za mě akorát není transparentní, když jako původní cenu uvádějí cenu, za kterou se tahle konkrétní hra u daného prodejce reálně nikdy neprodávala. Takže jestliže se hra poslední měsíc prodávala např. za 1199. Měli by správně uvést, že se jedná o slevu z této ceny.

3.12.2023 17:32:42

Jo Tlama se rozhodla, že bude očurávat zákon o slevách. Nepíšou nikde jak velká ta sleva je a k tomu napíšou vymyšlené červené přeškrtnuté číslo, které není ale cena před slevou. Každopádně slevy mají i tak zajímavé.

3.12.2023 18:31:06

AmS

@vajnstejn Ono pokud se nepletu, tak od letoška by snad měly obchody udávat při slevě původní cenu takovou, za kterou se zboží prodávalo v daném obchodě za posledních 30 dnů, ale ještě jsem nezaznamenal, že by se podle toho někdo řídil.

Jinak mrkněte na eshop Černého rytíře, ve výprodeji mají pár zajímavých kousků, namátkou:

Imperial Steam - 899,-
Skymines - 999,-
Tiletum - 799,-
Bonfire - 449,-
Zapotec - 499,-
Glen More II - Chronicles - 1199,- 

3.12.2023 18:32:11

@AmS nepleteš se, letos vešla v platnost nová legislativa. E-shopy si s tím poradily, viz například shrnující článek zde: https://blog.apify.com/black-friday-2023-poprve-s-novymi-pravidly/

3.12.2023 20:25:43

Marvel champions - Vzestup Red Skulla výprodej/doprodej na mnoha e-shopech od 450,- do 499,-

4.12.2023 21:01:21

Booktook hrady v burgundsku 850 Kč 

4.12.2023 21:45:03

Kdo shání  k vánocům Kutnou horu+ promo, tak 5 ks skladem mají ještě na

www.tabletop.cz

5.12.2023 12:16:35

Albi: 

MIKU15 (nad 1000) 15% (tedy stejně jako celoroční VZP15 ;-))

MIKU17 (nad 2000) 17%

MIKU19 (nad 3000) 19%

DINO

stále platí DINOSLAVI30 (např. Základna tak vyjde na 279)

 

5.12.2023 22:57:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Nechcem byt uplne OT, ale zlava nie je nic ine len prisposobenie sa dopytu. Cize ak sa ta hra za uvedenu cenu nepredava, tak ju ten eshop proste znizi. Nechapem, preco vas tak trapi, aka bola cena v minulosti. Je to predsa uplne irelevantne. Ta hra bola v minulosti proste len zle nacenena, ak vobec. To je vsetko. Osobne vobec nechapem ludi, ktori si kupuju hru len preto, ze je v zlave (teda okrem pripadu, ze ju z dlhodobeho hladiska planovali tak, ci tak kupovat). 

6.12.2023 08:57:20

@regressiv 
Sleva je přizpůsobení se poptávce? Co to je za kec?
Proč bych měl své zboží prodávat levněji, když je po něm poptávka? V obchodě platí pravý opak. (Nějak jsem si nevšiml, že by nové iPhony nebo grafické karty byly ve slevě, byť je po nich slušná poptávka. Nebo, proč není v pátek a v sobotu pivo v hospodě o 15Kč/0,7€ levnější, když se lidi chtějí jít napít?)
Dále je zde potřeba nákupu. Jde-li o zboží tzv. “MUST HAVE”, tak jsem ochoten připlatit. Pokud to je zboží, na které až tak nespěchám, tak klidně počkám na lepší cenu.
A závěrem, každé zboží má svého kupce.

---
Sorry za možný OT, ale na tohle jsem musel reagovat.
 

6.12.2023 09:19:17

@regressiv Obecně máš ohledně nákupů za levnější cenu pravdu, i když i tak někdy lidi rádi “zariskují” a nakoupí v rámci Zajíců a Maček v pytli.  Nicméně pořád tu máme nějaké zákony a vyhlášky, které by se nejspíš měly dodržovat, ne? Ať se nám to líbí, nebo ne…

6.12.2023 09:19:54

@KaStanCZE  Ale ved regressiv vyssie hovori to iste. Hovori, ze zlava moze byt povazovana za istu formu prisposobenia sa dopytu, v jeho priklade „absencii dopytu“. Cize, ked sa hra nepredava dobre, na podporu predaja ju vydavatel/predavajuci ponukne lacnejsie (aby si vyprazdnil sklad, aby ju rozsiril medzi ludi a pod.). Naopak, pri silnom dopyte (Tebou uvadzane telefony iPhone a pod.) zlava potrebna nie je, pretoze sa predaju aj tak. Cize obaja ste povedali to iste, len Ty si ho za to spucoval :) Radsej si na to dajte to pivo v piatok ci sobotu a hoci aj za plnu cenu :)

6.12.2023 09:30:28

@fefkus 
Máš pravdu, rychleji jsem psal než přemýšlel … holt ty rána před kávou :D

6.12.2023 09:46:08

@KaStanCZE Pohodicka, stava sa :) Menej casto sa stava, ze niekto pripusti, ze sa sekol, cize „smekam klobouk“ :) No a spat k zlavam :) 

6.12.2023 11:14:47

Sice to neni nejcerstvejsi a knizniklub asi nebude relevantni pro vsecny, ale do vanoc tam maji kody na slevy:

Při nákupu nad 999 Kč získáte slevu 200 Kč - kód 200SLPP23
Při nákupu nad 1499 Kč získáte slevu 300 Kč - kód 300SLPP23
Při nákupu nad 1999 Kč získáte slevu 500 Kč - kód 500SLPP23

Za peknou cenu tak jde treba koupit nove Legacy Jizdenky a nebo Cthulhu od RexHer, ale her za dobrou cenu (skoro nejnizsi i bez slevy) by se naslo vic.

@regressiv To o cem pises je jen castecne pravda. Stejne tak je sleva nastrojem boje s konkurenci ci forma reklamy. Zrovna ty “obecne” slevove kupony asi tezko mohou adresovat vyhradne problem skladovych “lezaku”, kdyz se to tyka i novinek ci zbozi v predobjednavce.

6.12.2023 14:06:19

@kkaarr Není to tak, že musím být členem sekty KK, abych mohl nakupovat? Máma se z jejich členství snaží vymanit už roky, ale vždycky jí nějak znovu zloměj…

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

6.12.2023 17:08:23

Ano, je třeba být členem.. sám jsem se tam dostal tak trochu omylem, ale po dvou letech jsem zjistil, že ten minimální odběr přesáhnu násobně a navíc za deskovky za akční cenu. Ale nenutím.

6.12.2023 18:00:16

#Tour de France Board Game  
na xzone.cz za 799,-

 

---------------------------------
Dobro je prisjetiti se da prividno prav put prema cilju predstavlja u stvari pravodlivo krivudanje 
- Je dobré si uvědomit, že zdánlivě pravá cesta k cíli je ve skutečnosti zatáčkou doprava. 
==================
x - Everything is nothing - x

7.12.2023 16:32:32

Mozna to nekoho zaujme. Globus na Cernem moste v Praze.

Ovci orchestr za 549,90
Psi zivot za 799,90
Karak za 649,90
Karak Regent za 399.90

Maji tam i par dalsich + i nejake exit hry ve sleve. Take tam maji nejake lego ve sleve. 

13.12.2023 13:21:11

Mindok balíčky

Skoro ve všech obchodech s deskovami se objevilo několik her od Mindoku, které si lze pořídit za velmi výhodnou cenu i s rozšířeními. Konkrétně se jedná o Sagradu, Ostrov koček, Psí park a Legendy západu. 

Sice jsem stále přesvědčen o tom, že Legendy západu jsou strašná s….a, ale za 949 (po přičtení věrnostní slevy od Tlamy) jsem si je pořídil. Kdo ví, třeba z nich dokážou rozšíření vykřesat alespoň trošku slušnou hru.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

13.12.2023 19:27:07

#Brass: Birmingham  a #Brass: Lancashire 

https://www.fenixhry.cz/brass--birmingham---ang--cz-pravidla/

https://www.fenixhry.cz/brass--lancashire---ang--cz-pravidla/

kto ešte nemá darček pod stromček…všade je vypredané, z Tlamy si kúpite aj origo cz pravidlá a lama karty .

17.12.2023 19:39:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Na xzone mají #Sniper Elite: The Board Game za velice příjemných 999,-.

18.12.2023 00:59:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Floriferous
Floriferous
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 23 hodin

Offcanvas