Hry s krátkým čekacím časem

zajimalo by me, ve kterych hrach se podle vas ceka nejkratsi dobu nez ostatni hraci odehraji. Mne hned napada RoboRally, kde v podstate hraji hraci simultalne, existuji nejake dalsi takove hry?
24.10.2010 14:32:35

Shogun
tam také všichni hráči plánují akce současně, ale přesto někdy čekáš na nějakého "přemýšlivého loudu" :) nicméně prostoje jsou opravdu minimální...

24.10.2010 14:36:46 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

cSf.Loser
Měla by to splňovat novinka 7 Wonders, kde také probíhá simultánní hra. Také Dobyvatelé Vesmíru velmi rychle odsýpají. Velmi specifický je Space Alert, kde hrají všichni najednou "realtime", to je svistot....

24.10.2010 19:16:14

Realtime
Krom her, kdy se současně plánuje a téměř současně vyhodnocuje (Shogun) jsou hry které nutí být pozorný v při tahu jiného hráče, např. v Androidovi můžeš hrát "černé" karty na protihráče často v okamžiku, kdy během tahu vstoupí do určité lokace. No a samostatnou kapitolou jsou hry v reálném čase, krom zmiňovaného Sapce Alertu jsou to třeba jednodušší hry Falling, Hysteri Coach, Ligretto Footbal, Jungle Speed...

25.10.2010 08:11:35

Karetky
Napadá mě 6 bere! a pak třeba Fazole. Tam i když není hráč na tahu, tak může obchodovat a snažit se zmanipulovat hráče co právě jede, takže taky jsou prakticky všichni pořád zapojení do hry. Obě to jsou ale karetky.

25.10.2010 08:21:42

Roborally
Roborally určitě potvrzuju.
Nečeká se ani ve velkém počtu hráču, teď jsem hráli v 6 a naopak jsem musel hrače trochu brzdit, abych aspoň trošičku ohlídal, jestli se už všichni a všechno v továrně pohlo.

25.10.2010 08:47:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Ligretto
No nejbrutálnější hra co jsem hrál a všichni hrají opravdu najednou je Ligretto. Je to sice jen abstraktní karetka, ale neskutečně rychlá. Když jsem to hrál poprvé, tak než jsem stačil cokoli udělat, tak ostatní už dohráli a byl konec kola. Řekl bych, že je to ideální hra pro autisty a normální člověk tam nemá šanci :). Když si člověk pořídí všechny tři barevně odlišené sady téhle hry, tak to může hrát najednou až 12 lidí a to musí být neskutečný masakr. Nejvíc jsem to hrál v šesti, ale nestíhal jsem nic.

25.10.2010 08:47:34

RftG, Space Alert
Z klasickej her jede docela rychle Race for the Galaxy - protože hráčovi akce se vztahují i na tebe, takže když něco buduje jeden, buduje i druhej atp.
No a pak jsou kooperativní hry - já znám jen Space Alert a jedno ti můžu říct určitě - rozhodně tam na nic nečekáš. A věř, že bys někdy čekal opravdu rád ;-)

25.10.2010 14:08:16

Vybíráme z Bazaru

Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Malý princ - Udělej mi planetu - dobročinná aukce
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas