Hry, ktere ocekavame

Nevim, jestli tu jiz nejake takove vlakno je, ale trochu postradam vlakno, ve kterem by treba nekdo tu a tam nadhodil, ktera spolecnost a kdy prijde s dalsi svoji peckou. :-) Tu a tam se objevi zminka u konkretni hry, ale to je trochu nedohledatelne, na co se mam tesit. Moje predstava by byla asi nasledujici:
Mesic, rok, nazev hry, spolecnost.... Co vy na to? Byl by to takovy fajn prehled, na co a od koho se tesit. :-)
21.11.2010 14:00:35

Vojtech Musil
To není špatné téma...

winter '10/'11 - Blood Bowl: Team Manager - The Card Game - FFG

na tohle jsem strašně zvědavý, jak to bude vypadat a jak se to bude hrát

21.11.2010 14:04:06

to Beholder:
Ja to tu uvedl, protoze verim, ze mi spousta her utika mezi prsty, ktere stoji minimalne za vyzkouseni :-) Blood Bowl znam trochu, kamarad to drive hraval v klubu, ale byl to normalne herni plan, po kterem behaly figurky :-) Takze ta karetka muze byt zajimava zmena. :-)

21.11.2010 14:12:34

ocekavane hry
Spis ocekavana hra, ptz je jenom jedna:
snad co nejdriv - High Frontier - Sierra Madre Games

21.11.2010 16:41:14

další kousky na které jsem zvědav...
winter '10 - The Lord of the Rings: The Card Game - FFG

asi brzo - Eminent Domain - Tasty Minstrel Games

už teď někdy :) - Magestorm - Nexus

no a samozřejmě...

Q1 - Mansions of Madness - FFG (ale tady čeština asi jen tak rychle nebude :) )

21.11.2010 17:32:02

rbx

Raven
to je otazka dnu...

21.11.2010 17:34:17

Beholder
Což o to překlad samotných pravidel je otázka cirka 20 - 25 člověkopřekladodní (počítám 40xA4, když je tam sem tam nějakej obrázek (Runewars mi trvalo přibližně těch 20 dní a to jsem mezitím ještě odjel na čtyři dny na hory). Zásadním kamenem úrazu jsou ale karty, protože FFG má tendence nestále zesložiťovat grafiku karet - takže se často musí retušovat každá karta extra (alespoň částečně, někdy se to dá poskládat z výřezů, ale stejně do toho musíš nějakej čas investovat), nelze použít nějakou jednotnou předlohu. Karty k Runewars mi tvaly do srpna. Pravda, samotnou hru jsem měl od konce dubna a červen - červenec jsem na to kvůli přípravě tábora skoro nešáhl, ale stejně to vychází na nějaký dva měsíce práce (nicméně nedávno jsem ty karty konečně vytiskl a dost mile mě překvapilo, jak vypadaj po tisku dobře, docela hodně dost jsem na to zíral).

Mimochodem, tuhle mě fakt potěšil kamarád při Descentu, který po přibližně 20 minutách hry zvolal: "Ty jo, dyk je to v češtině!" (předtím jsme to hráli v ájině)... Největší odměnou je, že někdo nepozná, že je to upravovaný ;)

21.11.2010 19:10:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Morthe
jasně, však já rozumím. Je mi jasné, že s tím je dost práce. O to více si těch překladů vážím i když je v drtivé většině nepotřebuju (výjimka je MEQ, AH a asi i Mansion of Madness), ale bez nich bych si zase nezahrál :)

21.11.2010 19:36:36

Tannhauser
ja samozrejme cekam na naloze do Tannhausera :), Daedalos, Hoax - pozdeji v zime Oksana.

21.11.2010 20:43:05

to Falco
Ja jsem nad Tannhauserem uvazoval a s pritelkyni si to chceme vyzkouset, nez zacneme vubec investovat, ale me osobne hra dost laka. Drive jsem hral Star Wars miniatury.

21.11.2010 22:32:11

Karty...
Já se nejvíc těším, nebo respektive jsem nejvíc zvědavý, na karetního Pána Prstenů a Blood Bowl.
Nikdy bych do sebe neřekl, že mě budou lákat karetní hry... :-)

OT: Tannhauser mě trochu zklamal. To třeba Okko mě nadchlo mnohem víc, přestože svět Tannhauseru se mi líbil a líbí víc.

22.11.2010 12:05:38

VinasSolamnus
Okko mě láká protože má podobný systém, nicméně co ti přesně vadí na Tannhauseru? A zkoušel jsi revidovaná pravidla.

22.11.2010 13:04:09

Vybíráme z Bazaru

Maršál a špión
Maršál a špión
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas