Hru chci, ale nekoupím si ji...

Existuje nějaká hra, která vás láká, víte/tušíte, že by vás bavila, ale z určitého důvodu si ji (asi) nikdy nekoupíte? Ať už je důvod jakýkoli - nedostupnost, finanční stránka, nedostatek času/spoluhráčů apod?

Za mě je to rozhodně…

Root - Téměř nikdy nemám možnost hrát ve více než dvou hráčích, spíše naopak hraju bohužel čím dál tím víc sólo (důvodem je 8 měsíční, ne zrovna nenáročný, capart, o kterého se vždycky jeden z nás musí starat). S kamarády poslední roky hrajeme hrozně málo a je hlavně nemožné je uvrtat do náročnějších her, než jsou party hry. No a než nám doroste zmíněný spoluhráč a bude schopný hrát složitější hry, tak to bude trvat neskutečně dlouho.

Mars teraformace - Důvodem je časová náročnost, ani před dítětem nebyl čas kvůli dalším koníčkům hrát takhle dlouhé hry, natož teď. Mars jsem hrála jednou, bavil mě, ale vím, že by se na něj jenom prášilo. O Expedici Ares vím, ale je ochuzena o některé z věcí, které mě na Teraformaci bavily. Ke koupi mě nepřesvědčil.

16.6.2022 13:17:12 | Upraveno autorem (porovnej)

ten U-Boot takisto.. zlahka mozno mechs and minions, to by mi zabralo polovicu bytu :D

15.7.2022 23:12:00

#Pendragon: The Fall of Roman Britain - cena, náročnosť, dostupnosť

15.7.2022 23:16:04

Mars s detma i bez deti, uplne v pohode s pauzou na uspani nebo pripravu vecere. Praktikujeme pravidelne

Jinak u me je to #Study in Emerald, A, ktera se drazi za nehorazny peniz, jinak je nedostupna (a druha educe je meh). Rad bych ji pridal do sbirky, protoze to je pecka. 

Pak teda mnohokrabicove predrazene giganticke kusy, jako #Cthulhu Wars a #Kingdom Death: Monster, protoze bych je nemel uz jak uskladnit, (uz mam JoA a to mi asi staci) a navic jsou cenove tam, kam uz se nechci poustet…a ze stejneho duvodu jsem passnul #Marvel Zombies: A Zombicide Game, protoze to uz bylo moc (psychologicka hranice 9999 korun :)) 

16.7.2022 10:47:45

Já už neberu věci, které nemají sólo mód, anebo jo, ale není dobrej a nejdou na něj třeba na BGG dobré reference. A také nemám moc rád ve hrách kostky. To je i důvod, proč i přesto, že se mi líbí Bitoku, tak ho stejně asi nepořídím. 

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

20.7.2022 10:08:16

This war of mine: pre sólo hra sa mi strašne páči, ale nepáčia sa mi tam niektoré až moc drastické príbehy.

23.12.2022 10:03:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Libertalia: piráti vzduchomoří od 1kč Albi
Libertalia: piráti vzduchomoří od 1kč Albi
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas