Hra po hraní s děvčaty

Tak... hledám hru pro hraní s děvčaty.

1. pro dva
2. neagresivní, žádné strašné příšery, žádné válčení
3. žádný velký budování, nebudovatelská hra. Spíše něco akčnějšího s interakcí.
4. vyřadit hloupý nenáročný, nezábavný hry.
5. ideálně prostě témata pro dívky, ženy.
6. super, kdyby byla karetní (caesar a kleopatra NE)
7. hra by měla obstát při dlouhodobějším hraní

Hry, které jsou blízko:

MTG - celkem fajn, ale rychle se ohraje a je tam taky dost příšer.
Kingdom hearts - pohádková karetka
Ta nová zeleninová karetka


Teď trocha utopie, třeba to někdo vytvoří :-)

Ideální hra by byla, kdyby to byla třeba karetní ccg, kdy jsou tam barbíny, špionky, spousta oblečení a doplňků, Ken, kenovo auto, kenův barák, kenův bazén, kenovo kamarádi, kenovo nepřátelé, a prostě by se třeba získával různej vliv při balení chlapů, chození po obchodech, zařizování domácnosti, do toho spousta pohádkových postaviček a věcí z pohádek.
A mohly by se tam tuňit vlasy a kupovat krémy a tak dál. Jo a to nejzábavnější. Boj s konkurencí :-)
Prostě něco do čeho se vžije holka. (prostě dvoumetrovej demon, s desetimetrovým mečem, co dává 10 zásahů není ono)


Tak prosím pokud máte zajímavé tipy na hry.
:-)

Sem sem :-)

P.S. Hrál jsem jednu deskovku, kde princezny balily prince. Bylo to ale pro holky do 8 let.
21.2.2010 23:13:42

Jedi
No chtěl jsem navrhnout Dominion, ale jak jsem se dostal k odstavci s tou "ideální" hrou, tak mě celkem omylo :). Asi jsi měl ještě upřesnit věkovou kategorii, takhle to vypadá že hledáš hru pro holky ve věku 7-12 let.

Btw kdyby se stalo něco (s mírou katastrofy by se to dalo srovnat s Armagedonem) a vznikla by podobná hra, kterou popisuješ. Tak tady odpřísáhnu, že bych začal sbírat tu karetku se zeleninou :D (teď nevím co by bylo horší, jestli armagedon, vznik té hry nebo sbírání té zeleniny :) )

21.2.2010 23:26:42

Drachenherz
Zatím mně napadlo pouze tohle http://www.kosmos.de/kosmos/wrs/wrs.nsf/index.html?openPage&_lang=EN (v DE verzi je tam i delší popis mechanismů)

ale bárbíny ti nikdo neudělá - to by chtělo licenci ;-)

21.2.2010 23:32:03

Doplnění
Ještě jsem si vzpomněl na Wizards of Mickey... ale to neznám herní systém..

Dominion je fajn.. do toho jdu :-)

Dilli: Díky za tip... jak to, ale procházím, tak mám pocit, že ty hry nejsou na delší hraní. Prohlédnu to celé.

21.2.2010 23:36:40

beholder
No děvčata tyto témata neopouštěj až do smrti, jen o nich chlapům moc nevykládaj..:-)

21.2.2010 23:37:34

Jedi
Tomu se mi nechce ani trochu věřit, ale přeptám se :)

21.2.2010 23:41:24

Pár nemístných vtípků na zasmání
Proč ne Caesar a Kleopatra? Tam je přece Gigolo, to by měla být oblíbená postava ;-)
Doporučil bych Ti Cosmic Encounter, ale tady hrozí, že by si při tom navzájem vyškrábaly oči :-)
Ještě Sydo tady dneska poslal info o jedné připravované novince, což má být něco jako Carmageddon na stole. Mohu doporučit jako přípravu na autoškolu ;-)
Ale na konec trochu vážněji, myslím, že ty Kingdom Heartsy by se mohly líbit. Gardenfurys bych spíše nedoporučil, protože tam to není žádná happy rozzářená zelenina, ale nasr***á ředkvička a podobně. Poměrně temné na tvé popisované poměry.
A ještě mě napadá Řím, ten by se mohl líbit. Sice to moc neodpovídá tématem pro dívky, ale není tam nic příšeráckého (narozdíl třeba od Tebou zmiňovaného MTG).

21.2.2010 23:51:12

ad Dominion - 8 letá Julinka versus Sydo a rbx
Při téhle příležitosti debaty hry pro dívky musím na Syda a rbx prásknout, že když byly u nás po natáčení v TV NOE, tak jim moje 8 letá Julinka dala oběma na zadek v Dominionu :D.

21.2.2010 23:56:32

další karetky
Našel jsem ještě anime karetky

Dot hack Enemy
Bleach
Ÿu Yu Hakusho

taky vypadaj celkem tématicky zpřízněně.

22.2.2010 09:46:33

Jedi
Pěkná anime karetka pro děvčata je Hentacle... ;)

22.2.2010 09:53:36

nadpis diskuze
Rozhodně bych si nemyslel, že se tady bude řešit tohle. Já myslel, že sháníš tip na hru, když si dohraješ s těmi děvčaty.

22.2.2010 10:12:27

Sydo
Nezamlouvej to! :-P

22.2.2010 10:36:24

Husak
Co nemám zamlouvat?

Elenistar: Na tohle je tu odborník Zeus a jeho "kamarádky", jak se vyjádřil u Křena v TV :D

22.2.2010 10:48:19

Sydo
No ten úspěch v Dominionu, jak psal Křen. :D

22.2.2010 10:54:49

to Jedi
Ještě jsem si přes noc vzpomněl, že kdysi dávno, za mých mladých let, byly na CCG Workshopu nějaké karetky, které by ti mohly sednout. Bohužel už je CCG Workshop 2 roky mrtvý, ale možná by se některé z těch her daly někde sehnat na E-bay nebo kýho čerta. CCG Workshop byl prográmek pro online hraní převážně mrtvých CCG a jiných karetních her a je moc velká škoda, že ho zrušili. Seznam her, které tam byly hratelné je na http://www.boardgamegeek.com/wiki/page/CCG_Workshop . Myslím, že by ti mohly vyhovovat třeba Sailor Moon CCG (kdo z nás otaků neujížděl v dětství na Sailor Moonu jako by nebyl), Summer Camp a možná i nějaké další (bohužel jsem jich nestihl tolik zahrát).

22.2.2010 10:58:46

Co třeba......
Jambo?

22.2.2010 14:22:21

O zoo le mio
velice zábavná, nekonfliktní hra

22.2.2010 14:25:51

rbx

jedi
Collateral Damage je anime love romance deskovka. Mas anime charaktery, ktere chodi po celkem osklive mape mesta seskladane ze ctvercu a kazda postava ma svoje libido. To je neco jako war points :-) Kazdym tahem se ti na stupnici libido zvysuje a ty ho spotrebovavas na ruzne akce. Takze ma kazda postava pohlavi a sexualni zamereni a muze se zamilovat do jine postavy. To muze ale udelat jen jednou a pak se sve lasky drzet. Problem je, kdyz jednu postavu miluje vic postav. Z nich se pak stavaji tzv. rivalove a automaticky na sebe navzajem utoci.

No a ukolem je ovladnout Neo Tokyo :-))) Pravidla mam jakz takz nastudovana, ted jeste sehnat nekoho, kdo si to se mnou zahraje. Jde celkem o osklivou hru, troufam si rici, ze na to jak mohla vypadat paradne ameritrashovsky, tak je asi osklivejsi nez Chvatilova civka.

PS: pokud spolu zustanou ve meste osamocene dva charaktery vyhovujiciho pohlavi, tak na konci tahu maji nula libido points. V pravidlech je receno, ze se asi stane neco, cemu oni nerozumi.

22.2.2010 17:20:03

Zooloretto, Aquaretto
Byla tu zmíněna O Zoo le Mio, takže tyhle dvě "zvířátkovky" nesmím zapomenout. Pro holky je to tutovka, ale chytají se i "zlí asociální satanisté a pojídači malých dětí". (Naposledy jsme za zvuků deathhmetalu a hardcoru o hrochy, zebry a lachtany hádali v zakouřené knajpě čtvrté cenové do pěti do rána právě se skupinou podobných.)

22.2.2010 17:36:42

PJ

Pominu laškovně rozverné téma diskuze...
...a přejdu k věci. Slečnám se hodně líbily hry:

- Měděný kotlík (Kupferkessel)
- Scrabble
- Doba Kamenná
- Pandemic

22.2.2010 18:22:44

Sydo
Hentacle sehnat. Ideální do hospody. :-)

23.2.2010 09:47:14

Kadaver
Podívám se na to, ty hry půjde asi těžko sehnat... i když kdo ví. Posledně jsem sehnal asi 30 karetek, který už nejdou sehnat, v kompletním scanu.

23.2.2010 09:48:22

jedi
A máš prosím ťa razziu?

23.2.2010 09:49:23

Ostatní
Jambo, Zoo, Aqua, Kotlík, Doba kamenná
Děkuju za tipy, všechno si to poctivě píšu. A všechno vyzkoušíme.

23.2.2010 09:49:33

RBX
Fajn.. to beru, rezervuj mi to tam! :-)
To vypadá správně vtipně.

23.2.2010 09:51:39

Kardo
Co to je razzia? povídej

23.2.2010 09:52:02

Vybíráme z Bazaru

Fighters of the Pacific
Fighters of the Pacific
Akt. cena: 1290 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas